Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hajóút mennyibe kerül 2 főnek...

Hajóút mennyibe kerül 2 főnek teljes egészében számolva?

Figyelt kérdés

Sehol sem találok konkrét árakat.

- átlag 7 napos hajút mondjuk 150.000 egymagaban egy főre, erre rájön kb 40.000 illeték és a kötelező borravalók 8,5 euro per nap az durván 20.000 ft. Kiutazas kb 30.000 ft.

Ez idaig 240.000 ft. Ezen felül mennyit lehet számolni extrakra pl étterem kaszino stb.

Ti mennyiből jöttetek ki?


2015. aug. 15. 14:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

És ugye a kirandulasok is érdekelnének.

Fél milliot saccolok egy atlag utra realis? ket fonek egy millio

2015. aug. 15. 14:43
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
A 150 ezer stimmel, de az 1 nap ára. Már ha az óceánjáró luxushajókra gondoltál, és nem egy dunai turistahajóra.
2015. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ah annyi tuti nem kiiszod a hajot?:D
2015. aug. 15. 14:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Koktélokal stb lehet gyujteni naponta az 5-10.000 ft-okat, de ezen felül nem tudom elképzelni, mivel lehetne 150k-t elkölteni egy nap. Köszi az infot
2015. aug. 15. 14:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt utánanézni, hogy a feltüntetett árban mi van benne: mert a legtöbb esetben ez a kabin ára + reggeli, a többi önköltséges, ami nem kis összeg.


Egy valamennyire is igényes hajón a napi 200-400 Euros költség nem szokatlan, ha ebéd, vacsora, rendezvények látogatása saját zsebböl fizetendö.


A koktélok a legkisebb kiadás.

2015. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én Royal Caribbeannal mentem. Én foglaltam. Az árban benne volt, minden, kivéve a borravaló, de az nem volt muszáj adni.

Tehát: az út, illetékek, reggeli, ebéd, vacsora, (plusz snack: fagyi, hotdog, kávé, szendvics stb..). A legtöbb hajós program is benne volt: pl. kosár pálya, falmászás, jégkori, konditerem stb. showk, medence használta (de a spa nem), mozi stb... Szolgáltatások: napi takarítás a kabinban.

Kaszinóban nem voltam, de ha játszani szeretnél akkor a azt te fizeted.

Plusz a kirándulások nem voltak még benne az árban, de ezekre nem kötelező menni.

Van olyan utazási iroda ahol az árban benne van a repjegy, illetve a transzfer, nálam ez nem volt így benne.

2015. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem: az alkholos italok nem voltak benne az árban.
2015. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igy mennyibol jöttél ki?
2015. aug. 15. 17:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Msc-vel hajóztunk már. Kifizeted a hajóutat+illetéket+utazást előre. A kötelező borravalót naponta fogják hozzáírni a számládhoz a hajón, utolsó reggel kell kiegyenlíteni. Ha autóval mész valahol parkolnod kell, a hajóstársaságok parkolója 90-110 €/hét kb. Italfogyasztás a csillagos égig mehet. Tudsz venni előre italcsomagot (csak sör, csak ásványvíz, minden benne van csomagot, itta megtalálod az msc árakat, tudsz kalkulálni: [link]

A reggeli, napközbeni ételek, ebéd, vacsora benne van az árban. Ital az önkiszolgáló étteremben amerikás kávé, víz, tea elérhető ingyen, az ültetéses étteremben fizetős mindig. Kaszinót kb 20€-val számolhatsz kipróbálásra éppen. Fizetős étteremben 20-30€ körül már meg tudsz ebédelni pl (texmex pl). Van a hajón még millió bolt, ha vásárolsz, fagyizol, stbstb mind hozzáírják a számládhoz. Be is tudsz fizetni kirándulni, illetve egyénileg majdnem minden megoldható.

Hova mennél?

2015. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: az 1m reális szám lehet költőpénzzel együtt. De érdemes előre kalkulálni a kirándulásokkal, azon nagy lehet a különbség.
2015. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!