Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skóciáról vélemény? Mint...

Skóciáról vélemény? Mint munkavállalás szempontjából? Maga az ország mennyire élhető, milyen a közeg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 15:33
 1/1 anonim válasza:

Munkavállalás: 3 hónap alatt nem találtam semmit, vagyis olyat nem amit szerettem volna

Élhetőség: ha nem kisvárosban vagy (Dundeeban éltem) akkor nagyon jó, bár nem egy BP :)

Az emberek nagyon kedvesek még ha nagyon morcosan is néznek ki :) A tömegközlekedés jó, de drága. Az ételek drágák de a ruhák olcsók :DD. Ja és vállalhatatlanok a skótok részegen :D pont fordítva van, mint a magyaroknál. Ők nem akkor a legbarátkozósabbak és segítőkészebbek.

Egyébként viszonylag könnyű albérletet találni, olyan 500 font (rezsi nélkül) körül lehet már nem túl nagy igényű 1 szobásod :).

Ha van kérdésed nyugodtan írj :)

2015. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!