Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet a legolcsóbban...

Hogyan lehet a legolcsóbban eljutni Budapestről Toulouse-ba?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamionstoppolás.
2015. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legolcsobban gyalog.
2015. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én elfogult vagyok, mert szerintem a repülőgépnél nem létezik olcsóbb, gyorsabb és civilizáltabb közlekedés.

Mentségemre szolgáljon, hogy a magyar vasúttársaságot, és a magyar szolgáltató busztársaságokat is alapvetően megújulásra képtelen múlt századi szemétnek tartom.


Úgy gondolom, kb 25 eurónyi keretből már elrepülhetsz Toulouse-ba. Az Easyjet a legolcsóbb és legkényelmesebb on téren. Kirepülhetsz Bázelbe 16 euróból, és onnan pont 3 óra várakozás után megy tovább a másik easy Bépázelig az út 16 euró, onnan tovább 9. Nem mindig, nem minden nap, de ennyiért most is találsz egyeket.

Ha pedig speciális időpontra kell, gyakran nézd.


Ha ez nem menne valamiért, menj Genfen át, oda 14 euró egy Easy jegy, tovább meg 25.


Ha egyik sem jó, repülj Barcelonába és vonatozz, esetleg ha jövőre kell menned, használd valamelyik olcsó zzai wizzair lehetőséget.

2015. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyiban egészíteném ki Julianna válaszát, hogy a liligo.hu-nál kevés szemetebb találatot kapsz.


Nem azért, mintha a liligo ne lenne a világ egyik legjobb keresője, de ezt csak olyan környezetben teszi, ahol valódi verseny van.

magyarországon l.fa.sz van, nem verseny.

Tehát használj valami más kiterjesztést a .hu helyett.

2015. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, ezt nem tudtam!

Még soha nem utaztam Liligo-val, csak rákerstem a kérdésre a francia és magyar linkekeben.

2015. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!