Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lenne e valakinek kedve egy...

Lenne e valakinek kedve egy hosszabb utazási túrára? Én Nagyvárad környéki vagyok szóval legföképp Romániábol és a határ környéki embereket keresek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
merre akarsz menni? Amúgy én Ploiesti-i vagyok, de gyakran megyek Oradea-ba
2015. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezen meg nem gondolkodtam el alaposabban.En arra gondoltam,hogy ha talalok egy par valakozot ra akkor veluk kozosen megbeszelnenk,hogy hova megyunk,meddig es milyen helyeket jarnank be.
2015. szept. 16. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
tavaly három haverommal a Transzibériával mentünk el Vlagyivosztok-ig, onnan vissza már nem tudom meddig, ahol átszáltunk a Pekingbe tartó vonatra, Mongólián keresztül ment az út gyönyörű tájakon. Hazafelé ugyan úgy jöttünk vonattal.
2015. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az klassz lehetett :D En is egy ilyen hosszabb utazastban szeretnek reszt venni.
2015. szept. 17. 09:26
 5/12 anonim válasza:
korod ?
2015. szept. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2015. szept. 30. 07:58
 7/12 anonim válasza:
figyelj oda...en is annyi leszek mindjart nem lenne hulyeseg mondjuk ez a dolog hogy tura...en benne lennek szivesen
2015. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,hogy téged érdekelne a túra.Remélem akad még olyanok akiknek tetsztene ez az ötlet.
2015. okt. 1. 08:12
 9/12 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. Én 25 éves vagyok, beszélek románul, angolul, magyarul, oroszul meg kicsit németül. Ha kitaláltok valami jót akkor ha nem gond a korom, veletek tartanék.
2015. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem a legjobb hely hiresztetni egy turat azert mert sose tudod kibe akadol...idegen ugyebar plane romaniaba azert van egy par szelhamos...latom nem felsz semmittol....vagy csak nnem gondolkozol mielott cselekszel
2015. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!