Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1 napos útra mennénk Plitvicei...

MarkusRühl kérdése:

1 napos útra mennénk Plitvicei tavakhoz egy buszos utazással. Október 10. -i időpont. érdemes még ilyenkor kimenni? (időjárás milyen, esetleg a hely szépsége milyen) Alfa tours inditja . Ha valaki mással már látogatta szervező nevét leirhatná

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam egy napos szervezéssel a Plitvicei tavaknál és érdemes elmenni, mert gyönyörű hely.
2015. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az egy dolog hogy gyönyörű, de nem ez volt a kérdés:D
2015. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi most jottunk haza es azt kell mondjam nagyobb a fustje mint a langja.

Szep szep de nem ajultam el tole,bar lehet azert mert mar lattam szebbet is.

Cserebe rohadtul elfaradtunk....

Az biztos ha ejszakai utazas (mi nem olyanon voltunk) akkor ne vallaljatok be mert igyis faraszto tud lenni,plane azokon az utakon ami ott van.

Lehetoleg nappal kell menni.....

2015. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép hely, azaz nagyon szép természeti látványban lesz részed ha elmész a Plitvicei tavakhoz.

Az Ősznek,télnek,tavasznak,nyárnak, mindegyik évszaknak külön külön meg van a maga varázsa és szépsége érdekessége.

Azt mondják még a természet film csatornákon is, hogy aki még nem látta a plitvicei tavakat mind a négy évszakban, az nem is tudja , hogy mit veszített.

Természetesen csak akkor menjél el erre az útra, kirándulásra, ha szereted és kíváncsi vagy a természet csodáira és szépségeire.

Fényképező gépet és/vagy kamerát feltétlenül vigyél magaddal ! Vigyél magaddal egy kisebb iskola táska méretü hátizsákot, benne szendvicseket (3-4 db).,italt (kb.2 liter),gyümölcsöt (2-3 db.) Szabadidő felsőt, esernyőt vagy inkább eső köpenyt.

Az időjárás általában ebben az évszakban és időszakban nagyon jó! De soha nem lehet tudni mikor jöhet egy esetleges zápor eső.

2015. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyébként igaza van az egyik válaszolónak, rohadt sokat kell gyalogolni, hegymenetben felfelé, úgyhogy csak akkor vállald be ha bírod.
2015. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget
2015. szept. 16. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:

"biztos ha ejszakai utazas akkor ne vallaljatok be"


miért ne???

több helyre vannak ilyen non-stop utak, és elég olcsók, sokan csak ezt tudják megfizetni.

ki lehet bírni, nem a világ másik végére kell elmenni, csak néhány óra az utazás.

mi így voltunk Olaszországban, máshogy lehet soha nem jutottam volna el, meg nem 10 ezer ft-ért.

ha nem vagy nagyon hisztis, akkor ki kell bírnod, hogy este felszállsz a buszra, és odafele úton alszol, meg hazafele ugyanez.

Velencébe, Horvátba, Olaszba rendszeresen indítanak ilyen utakat. Ja, meg most a müncheni sörfesztiválra is. És tele vannak a buszok.

Igenis megéri.

Ha más típusú útra mennél, ahol rendes szállás van (szoba ággyal), 1-2 éjszakára, azt 30-40 ezer/fő alatt nem úsznád meg.

Egyébként a plitvicei nemzeti parkról én még rosszat nem hallottam, aki volt ott, mind ódákat zeng róla. azt mondják, nem szabad kihagyni, egy örök emlék.

2015. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talan mert nem biztos hogy buszon fognak tudni aludni...mire oda ernek alapbol faradt lesz es akkor irany a plitvice...Nem lennek annak a helyebe hisz igyis k.rv. faraszto volt!
2015. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Plitvice teljes mas mint egy varos nezo 1 napos vagy 1 napos csobbanasok,nagyobb,tobb eronlet,pihenes kell.Es igen,nem kell elajulni tole.Esozesek utan talan latvanyosabb,de amugy....
2015. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!