Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyetlen napra szeretnénk a...

Egyetlen napra szeretnénk a vőlegényemmel Németországba repülni, Münchenbe! Hol találunk olcsó repülőjegyet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen napra repülni nincs értelme. Ha 9-kor meg a repülőd, 7-re jó, ha már ott vagy, a repülőút legalább két óra, mire oda érnél, hogy bármit is kezdhetsz magaddal Münchenben, már dél van. Ha mondjuk visszajössz egy 8-kor induló repülővel, 6-kor már ott kell lenned a repülőtéren, tehát 5-ig "lóghatsz". Van tehát 5 órátok ott, és elvertetek több tízezer forintot egyetlen nap miatt.
2010. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
igen, igaza van az előttem szólónak, mert a repülőtérről be kell még jutni a városba, és az is sok időt vesz el!Pesten is legalább 40 perc autóval a reptérről az Erzsébet hídig eljutni!
2010. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha értem...ott élő rokonainkat szeretnénk az esküvőnkre személyesen meghívni, de nem szándékoztunk több napot ott tölteni, az esküvőre is kell a pénz. Az öt óra igazából nem gond, mert 2 családhoz kellene csak mennünk. Csak e z így tényleg nagyon drága.
2010. márc. 15. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Van erre megoldás, postának hívják. Hogy kevésbé rosszmájú legyek, előző este felszálltok az éjszakai vonatra (29Euró), reggelre Münchenben vagytok, aztán délután még elcsípitek a nappalit Pestre kb 45Euróért és éjjelre otthon is vagytok. kb 8 óra a vonatút, az éjszakai hosszabb.
2010. márc. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én mostanában készülök Münchenbe a Railjettel, 6 óra Győrből az út és 29x2 a jegy ára, mert a 29 euro az csak egy út. Szerintem nem jó este menni, mert akkor fekvő jegy kell, semmit sem láttok, és az már drágább.Vonattal az úton lehet gyönyörködni a tájban és beszélgetni is. Valóban furcsa, de a rövid repülőút mellett elfelejtjük beleszámolni, hogy mind a kétszer 2 órával előtte már oda kell érni és még a reptérre is kijutni....Szóval egyszerűbb a vonat.
2010. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!Ha repcsivel mész az S-Bahnnal 40 perc alatt a belvárosban vagy.

Viszont egyszerűbb teletaxival menni.

www.mitfahrgelegenheit.de

Itt találtok olyan embereket,akik saját autójukkal mennek Münchenbe van szabad helyük és elvisznek bennetek.A reális ár kb 30euro/fő.

Üdvözlet Münchenből: Nikolett

2010. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!