Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valaki aki pl mosogatóként...

Van valaki aki pl mosogatóként vagy konyhai kisegítőként dolgozott/dolgozik Ausztriában?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem hozzá

2015. okt. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Felszolgáló vagyok, sok mosogatót/konyhást ismerek.
2015. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Érdekelne hogy kb milyen munkaidőben dolgoznak pl Ausztriában síparadicsomoknál?

Valamint általános kérdéseim lennének még a kinti munkavállalással kapcsolatban...ha nem zavarlak vele akkor megköszönném.

2015. okt. 5. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szezonban síparadicsomokban sokszor 6 nap/hét, elég húzós.

Milyen általános kérdések vannak?

2015. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy 6 nap,csak az érdekelt hogy kb idő beosztásban. tehát reggel 6tól este zárásig vagy hogy?

Az érdekelne még hogy milyen kötelezettségeim vannak munkába álláskor? Milyen feltöltő kártyát érdemes venni mobilhoz? Milyen számlát,hol érdemes nyitni?

2015. okt. 7. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem erste banknál van számla, nagyon rendben van vele minden. Előfizetésem van, de szerintem majd olyat vegyèl aminek ott a hegyen ahol dolgozol jó a lefedettsége.
2015. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt egy másik kérdés egy kis olvasnivalónak: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Maszekoknál nagyobb gazember és megbízhatatlanabb senkiházit keresve sem lehet találni.Én még tisztességes maszekokkal nem találkoztam.Saját tapasztalat ezek annyira sunyik és tisztességtelenek hogy el indulni nem érdemes.Ha meg ilyen az az „istenhátamögé” keresünk egy embert dolog ott meg szinte biztos hogy bukta a dolog.A közvetitő a másik sz nak sem nevezhető amit művelnek az már mindennek a csúcsa.Ha közvetitő küld egy nevenincs étterembe maszekhoz mosogatni én álllítom hogy pár nap mulva jöhetsz haza több tíz sőt százezer forintos veszteséggel.


Röviden én úgy írnám le ezt a munkakört hogy túlzottan kapnak embert,nagyon vállogatnak,betanulni nem nagyon adnak esélyt,túl könnyen lapátra teszik az embereket,és túl sűrűn cserélődnek ezeken a munkahelyeken az emberek gyakran a munkáltató jóvoltából.Saját tapasztalat külföldre ilyen egy embert keresünk xy étterembe putris nevenincs maszekoknak nem szabad leutazni.Szezon előtt azt csinálják sorba viszik le adott helyre az embereket és sorban teszik őket lapátra.Sőt Ausztriában tapasztalat szezonban amikor sok a munka így szereznek beugrósokat pár napra végül mindenki lapátra kerül.És a hab a tortán hogy külföldiekkel a munkahelyek nagyrészén eljátszák hogy nem akarják kifizetni.A trükk egyszerű bankszámlára tudjuk utalni de a pénz sose fog megérkezni.Annyira sunyik hogy szó szerint minden beszélgetést rögzíteni kell és minden papírt lefényképezni különben keresztet vethetsz rá hogy kifizetnek.Itt Magyarországon is egy a kizsákmányolásnak rabszolgamunkának és hülyérevételnek tipikus példája.De kint Ausztriában ezt a dolgot annyira pofátlanul embertelenül művelik hogy én senkinek nen tanácsolnám.Csak az utazás több tízezres tétel én több mint 1 millió forintot buktam már el az ilyen senkiházi maszekok hülyeségein.

Én Németországban,Ausztriában és Magyarországon is dolgoztam ilyen munkakörben.Én ilyen maszekoknak semmi pénzért nem utaznék le.Nagyon tudnak vállogatni és vállogatnak is!Teljesen mindegy milyen szorgalmas vagy a legkisebb dologért lapátra teszik az embert.Betanulni esélytelen a legkisebb dologért is lapát.Ha nem vagy nagyon pörgős és nem beszéled jól a nyelvet pluszban nem csinállod rutinszerűen lapátra tesznek.Magyarországon ugyan ez a helyzet.Megbízhatatlanok sunyik és tisztességtelenek!Megcsinálják ezt azt amazt dolgoztatják pár napig aztán elküldik jöhet a következő!Egy alkalomman simán több tízezer forintot lehet rajtuk bukni.Nem három meg nem is négy ilyen helyen fordultam már meg.Sok maszeknál dolgoztam már.A maszekoknál saját tapasztalat nekik soha semmi nem jó,tulságossan allul és tisztességtelenűl fizetnek és eszméletlenül sunyik kivétel nélkül.Voltam konyhai kisegítő,pék,cukrész,pénztáros,mosogató.

2016. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!