Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes volna kiutazni Pozsony...

Érdemes volna kiutazni Pozsonyba dec.13-án a vásárra?

Figyelt kérdés

Az euró miatt ott drágábbak a termékek,mint hazánkban,főleg karácsony előtt nem sokkal?

Érdemes kiutazni Pozsonyba erre a vásárra? Pozsony szép város?



2015. okt. 19. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pozsony óvárosa és a vár szép. A többi része nem túl érdekes. A karácsonyi vásár szintén szép és hangulatos. De karácsonyi vásárra az ember nem vásárolni jár elsősorban. Nagyjából ugyanazokat a bizbaszokat lehet kapni mint a Vörösmarty téren. Emellett van forraltbor, puncs, laska, sült kolbász, cigánypecsenye. És ha nincs szerencséd, baromi hideg is. Azért ha elmész, egy üveg mézbor (medovina) nélkül ne menj haza.


Nem tudom mi van pont dec. 13-án, de a vásár 4-5 héttel karácsony előtt nyit, és értelemszerűen karácsonyig tart.

Valamivel talán drágább, mint Bp, de nem hiszem, hogy sokkal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__6818234-mit-le..

2015. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes szerintem... Pozsony szép és hangulatos város, főleg adventkor. Na meg nincs is túl messze és nagyon finomak a helyi ételek és italok. Szóval én csak ajánlani tudom.
2015. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavalyelőtt voltunk, szép volt. Van néhány helyi érdekesség a vásárban, de nagy csodákra ne számíts.
2015. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!