Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Kanári-szigeteken melyik...

A Kanári-szigeteken melyik sziget az, amelyik kevésbé turistásodott el, és így még szolidabbak az árak?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, még Tenerife és Gran Canaria esetében is nagy eltérések vannak, zónától függően, de a többi szigettel mi a helyzet? van egyáltalán turizmus vagy azok abszolút kimaradnak ebből az áramlatból?


Másik kérdés: nekik nincs tele mindenük a bevándorlókkal? Ahogy hallom, őket meg főleg a marokkóiak lepik el ... de esetleg tapasztalata van valakinek?



2015. nov. 5. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Van néhány lakatlan szigetük, azok még nem turistásodatak el.

Bár megmondom őszintén, nem értem mit jelent az elturistásodás. A Kanári szigetek szerencsésen ötvözi a természeti adottságait azzal, hogy a kellemes klímája miatt rengeteg turista jár oda. Minden szigeten fogsz szálloda és apartman komplexumokat találni, és minden szigeten élhető városokat, ahol alapvetően a helyiek laknak. SOkszor ezek csak pár száz méterre vannak egymástól.

Úgy tudom, La Gomerára kevesebb turista érkezik, mert GMZ nem egy nagy repülőtér.


A második kérdésed valahogy félresiklott valahol. Szeretném ha tudnád, a bevándorlás teljesen természetes dolog a világ valqamennyi kulturájában. NEm csinálnak belőle olyan szintű kérdést, mint manapság magyarországon. Vannak afrikaiak rendesen. Bízom benne, hogy megtapasztalod, és fölnősz arra a szintre, ahol képes vagy elfogandi a másik embert, ahogyan ők is elfogadják a másik kultúrát, sőt, tisztességgel beilleszkednek.

2015. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jézusom, te honnan szedted ki mindezt a kérdésemből? tök jól belemagyarázod, amit te gondolsz,k de én ilyet még csak véletlenül se írtam (és még csak nem is gondoltam).


ez a bevándorlás-kérdés az ég világon semmilyen kapcsolatban nincs az itteni helyzettel, tudom én. ne viccelj, én már a 90-es években is úgy voltam Madridban, hogy az arabok rendszeresen kiraboltak (vagyis csak annyiszor, ahányszor ott jártam, és egyetlen egyszer se spanyol volt), és már akkor mondták nekem, hogy tele van mindenük velük, a rendőrségen már rutinszerűen írták az adatlapokat, jóformán előre nyomtatva, hogy az elkövető "de raza árabe", de hát ez van, sőt, később hoztak is valami korlátozást, még erre is emlékszek.


lényeg a lényeg h semmiféle kapcsolatot nem feltételeztem a két helyzet között, engem csak azért érdekel h ott mennyire van jelen az idegengyűlölet (és persze nem hivatalosan értem ezt annyira). azért voltam már nem egy helyen, ami turisták által se érintett, és érdekes módon, ott nagyon kedvesek, aranyosak voltak stb, de ahol tömve voltak velük, na ott azért más volt a stílus, és idegenekhez eleve igen komoly fenntartásokkal álltak.

2015. nov. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!