Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlana valaki olcsóbb...

Ajánlana valaki olcsóbb szlovéniai szállást?

Figyelt kérdés
Szlovén tengerpartra mennénk jövőre nyaralni. Amiket eddig találtam szállások elég húzós áron vannak. Tud esetleg valaki olcsóbb apartmant vagy szállodát ajánlani?

2015. nov. 10. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szlovéniában ilyet nem fogsz találni!

Amúgy muszáj pont szlovéniába tengerpartozni mennetek??Ez az ország nem ebben nagy,szó szerinti és átvitt értelemben sem!

2015. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a tengerpart a fő vonzereje, de Szlovéniában még nem voltunk, úgy döntöttünk kipróbáljuk.
2015. nov. 10. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsót nem fogsz találni. Ankaranban néztél már? Koper mellett. Talán olcsóbb, mint a Portoroz-Piran környék. De szerintem is érdemes elmenni, nagyon szép városkák vannak, mi épp nyáron voltunk.
2015. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mi portoroz külső részében voltunk egy családi ház apartmanjában, nem tudom most pontosan, de kb 10000 ft/ nap volt
2015. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig a szlovén tengerpartnak is meg vannak a szépségei!!

Már kétszer jártam a tengerparton; Portorozsban volt a szállás, a tengertől 50 m-re. Kb. 53 E/éjszaka/apartman volt az ár. Kb. 15 perc séta és Piranban voltunk. Jártunk Izolában és Koperban is. Nekem Izola tetszett a legjobban!

Az apartman elérhetőségét megírom Neked privátban; viszont szállásokat tudsz keresni a www.viaslovenia.com weboldalon is. Főbb városok: Koper, Izola, Piran, Portorozs és Ankaran.

2015. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt valami félreértés lesz,mert nem azt mondtam hogy a szlovén tengerpart rossz,vagy nem szép ,stb...csupán csak azt,hogy nem az olcsóságáról híres,illetve nem messze tőle több a lehetőség,pl isztria!

Koper meg Ankaran illetve a környékük nem feltétlen a legjobb,meg legszebb,tekintve,hogy Koper egy hatalmas kikötő város!Igazán Izola meg az attól délebbre lévő helyek a szépek!

5-ös te meg szerintem félreértelmezted a feladatot,a kérdező olcsó szállást keres!! Mondjuk nem tudom neki mit jelent pontosan az olcsó,de szerintem nem 50ezret/éjszaka.....

2015. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53E az nem 50 ezer, hanem 53 euro. Köszi az észrevételt.
2015. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ankaran és Koper nekem se a legszebb városok. Valahogyan Izola fogott meg a legjobban, de ettől függetlenül Portorozs-Piran is szép helyek.
2015. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én se azt írtam, h Koper meg Ankaran a legszebb, hanem h talán arra a legolcsóbb a szállás. Mi Ankaranban voltunk, egy hatalmas kemping-üdülőtelep-szállodakomplexum a partja, szerintem nagyon jó hangulata van. Nekem Piran tetszett a legjobban. De kb teljesen mindegy hol szállsz meg, annyira kicsik a távolságok.
2015. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!