Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ferjem es en ausztriaba...

Ferjem es en ausztriaba keszulunk december vegen. en magyar o kanadai a nemet nyelv nem megy csak az angol tehat erdeklodnek hogy tud e valaki megbizhato forrast ahol osztrak munka kozvetitok vannak?

Figyelt kérdés

december veen keszulunk ausztriaban becsbe menni a magyar kozvetitokben nem bizok es sajnos nincs ismeros egyedul angliaba de az nem szimpatikus nagyon draga

tehat ha barkinek lenne normalis otlete ahol munkat tudok keresni konnyen en takaritas pincerkedesben gondolkozom a ferjem pedig eredetileg buvar de van tapasztalata felszolgalasban gipszkarton csempe es mindent gyorsan hamar megtanul szoval kerem aki tud barmi megbizhatot segitsen :)



2015. nov. 26. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
No várj csak, Te most arra készülsz, hogy december végén kiköltözöl Bécsbe úgy hogy nincs se állásod se ismerősöd? Látom, szereted a kihívásokat.
2015. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sajnos muszaly :) magyarorszagon nem lehet megelni es nem is szeretnek mar regota nem elek europaban de most papir dolgaim vannakes addig muszaly mashova menni :) tehat ezer kerem a segitseget ha barki barmit tud munkaval kapcsolatban
2015. nov. 26. 23:40
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia! Írtam privát üzenetet!

Sok sikert!

2015. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

És mi lenne ha olyan országba mennétek aminek beszélitek a nyelvét?!Mert így az osztrákoknál ha szerencséd van maximum mosogatni vagy utcát seperni vesznek fel!

Arról nem is beszélve,hogy a semmire elindulni egy másik országba.......na de majd rájöttök!

Legalább pénzetek van,hogy ha nem alakul semmi,akkor is tudjál hol lakni,meg vacsorára enni egy szelet lekváros kenyeret?!


"magyarorszagon nem lehet megelni "...ezzel a helyesírással tényleg nem!!

2015. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, elég sok munka van a takarításon, mosogatáson kívül is amit jó angollal csinálhat Bécsben.
2015. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
normalis segitokesz emberek valaszat vartam :) te nem vagy az. Johetsz az okoskodassal de mar olvashattad volna ha tudnal olvasni hogy MUSZALY oda mennem!!! Nem tudom mi a gond a helyes irassal de ugyse az fogja erdekelni oket :)aki gyava az uljon magyarorszagon es ne oktasson ki foleg ne ilyen stilusba nem 2 eves vagyok.
2015. nov. 27. 20:50
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
"Nem tudom mi a gond a helyes irassal"....én sem tudom....de gyakorlatilag a net felajánlotta a magyarra fordítást!!Na mindegy,hagyjuk is....sok sikert!
2015. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
miert nem kopsz le ugy oszinten kit erdekel hogy te mit szovegelsz. kivancsi lennek te mit ertel el az eletbe ha ennyire beszari vagy es csak a masok fikazasa megy ezert utalom a magyarokat egy undorito nepseg:) vannak kivetelek de te a mocskos 80 %koze tartozol
2015. nov. 27. 21:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
"ezert utalom a magyarokat egy undorito nepseg"...nem baj,hogy te is az vagy?!?Mondjuk ekkora egóval én is utálnám magam.......
2015. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
te mar szanalmas vagy az ezzel az idezgetessel.Nagyon unatkozol latom :)
2015. nov. 27. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!