Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hogyan utazzak...

Angliában hogyan utazzak olcsóbban vonaton?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron megyek angliába várhatóan pár hétre, teljesen magánjellegű, tehát nem cserediákként meg semmi ilyesmi. Itthon nappali egyetemi hallgató vagyok, van valami lehetőség ott kedvezményesen utazni vonaton és Londonon belül? (A szállás Londontól vonattal egy fél óra kb, de árban elég borsos így bemenni)

ISIC kártyát esetleg elfogad az ottani vasúttársaság? Kérem aki már volt kint írja meg ^^ Köszönöm előre is



2015. dec. 2. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Bliccelve ingyenes, ha meg nem @sznak
2015. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
#1 mekkora bölcsességet osztottál meg
2015. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bob the builder ***** válasza:
busz?
2015. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utána kell járni, hogy pontosan hol kéne tömegközlekedést használnod, és hogy azon a vonalon mi a legolcsóbb. Régebben volt külön útvonaltervező, de beszűnt az oldal, most beírod a pontos címet, kidobja a térkép és ott rákattintasz a direction-ra és beírod a másik címet, ahova menni szeretnél. Beírod, hogy mikor akarsz utazni-mondjuk reggel 8-ra akarsz odaérni, akkor beírod és kidobja a legjobb tömegközlekedési eszközt. Árat sajnos nem ír ki, az után esetleg úgy lehet utánanézni, hogy a járatszámra rákeresel és esetleg megkeresed, hogy lehet e bérletet venni rá. Én fenn vagyok északon itt van olyan, hogy heti jegy, vagy napi jegy.

Van ilyen még, hogy now card, azt hiszem, próbálj meg rákeresni, egyszer olvastam valahol egy hírdetésben. Idekinn több vonat és busztársaság van-national express pl az egyik legdrágább. De utaztam már Londontól Manchesterig 1 fontért a megabus-sal De azt időbe online le kellett foglalni még 40 nappal az utazás előtt, mert különben az is drágább, de még úgy is olcsóbb lett volna, ha helybe veszem meg arra a buszra, mintha a national expressre vettem volna. Vonaton még egyszer-kétszer utaztam csak, de drágábbnak tűnt, mint a busz, csak épp arra nem járt úgy busz, ahogy nekem kellett volna.

googlizned kell sajnos.

2015. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!