Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok au pair ügynöksé7get,...

Tudtok au pair ügynöksé7get, amivel rövidebb időre (2-3honap) kitudnék menni Angliába babysitterkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos esetemben lehetetlen az 1eves kimenetel,ezert ha valaki tud ugynokseget akkor irjon! Maganuton nem szeretnek kimenni mert tobb ismerosom is rendesen megszivta ezzel (nem fizettek ki, tuloraztattak plusz ber nelkul stb.) Persze tudom hogy ez meg nem jelent garanciat arra hogy ne tortenne meg akkor is ha ugynokseg segitseget kerem.

2015. dec. 3. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak az igekötős igék helyesírásánál nem figyeltél, hanem akkor sem, amikor nem egyszer leírták már, ha valaki átveri a féltudású magyarokat, azok az ügynökségek.
2015. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ügynökségek, akik nyárra közvetítenek ki családokhoz, de fölösleges, nem éri meg, mert a közvetítési díjra elmegy az a pénz, amit kint megkeresel. Rövid időre magánúton sokkal jobban megéri. Ha van szerződésetek, akkor nem fognak átverni. Talpraesettnek kell lenni, és ha valami nem tetszik, azt megmondani. 6 éve au pairkedek magánúton, 9 családnál voltam már, eddig egyik sem vert át.
2015. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo, van ismerosom aki ugynokseggel van kint es nem vertek at :D de ok csak 1 evre kuld ki lanyokat. A helyesirasomba pedig nem kertem belejavitast... nyilvan te neg sosem gepeltel ugy hogy siettel volna :D masodik valaszolo koszonom az ertelmes valaszt :)
2015. dec. 4. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!