Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van aki tervezi, hogy 2016-ban...

Laikus Gyuri kérdése:

Van aki tervezi, hogy 2016-ban Angliába megy szerencsét próbálni, de nincs kivel és szívesen fogadna egy társat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogsz kelleni senkinek,mert hidd el senku nem szereti ha ilyen életképtelen emberek akaszkodnak a nyakukra!
2015. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

De amúgy tényleg. Szerinted ki menne egy tök idegennel, csak azért hogy egyből 2 ember problémája legyen a nyakában?

Ha meg nem foglalkoztok egymás gondjával akkor meg minek együtt menni?

Elárulom neked valamit: a te terveid eleve bukásra vannak ítélve.

2015. dec. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem okoskodás bunkókám!Ez tény!

Meg amúgy is eltévedtél,mert ez nem társkereső oldal!

2015. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké nagyon okosak vagytok.... Most jobb?

Lehet,hogy akad még valaki, aki kimenne.Aki szimpatikus,megoszthatnánk kint egy duplaszobát.Nyugodjatok meg van 2000 fontom kezdésnek,ne aggódjatok ennyire miattam. Azért jól esik,csak az nem ,hogy ilyen művelt ,okos embereknek el kell magyaráznom a dolgokat.

2015. dec. 11. 06:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidd ek,mi olyan nyugodtak vagyunk mint egy Buddha szobor!!
2015. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig kérdező nekem nagyon úgy tűnik hogy éppen te gondolod magadat annyira okosnak.

Viszont ha ez úgy van akkor nem értem miért itt kérdezősködsz?

Kérdeztél valamit, válaszoltunk, elmondtuk, neked nem tetszett és mi vagyunk a hülyék?

Írd meg mit szerettél volna, bemásolom ugyan azt és boldog lehetsz.

2015. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na igen,megszokhattuk volna már,hogy aki nem azt a választ kapja,amit olvasni szeretett volna,akkor a válaszoló rögtön egy szemét kötekedő hülye....
2015. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen én kötekszem,ahogy mondod:-)

Úgy érzitek,hogy ti vagytok azok,akik a kérdésemre válaszoltak? Miért nem haladtatok tovább?

Ti szerencsétlen idióták!

2015. dec. 12. 07:24
 9/11 anonim válasza:

Szerencsét próbálni? Hol? Mivel? Mit?

Lehet, csak legyen legalább alapfokú nyelvtudás (ha az angol és magyar mellett van legalább egy harmadik nyelv az sokat segít), legyen valami szakmád és akkor talán lesz jobb állásod, mint felszolgáló, takarító, akármi.

Képzetlen, angolul sem beszélő munkaerőből több van mint kellene, ellenben képzett munkaerőből ugyanúgy hiány van mint Magyarországon.

Ha Magyarországon munkanélküli vagy, akkor esélyes hogy Angliában is az leszel.

2015. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia. Én is kacérkodom a gondolattal, bár még a továbbképzésemet befejezem, erre májusban sor kerül. Utána gondoltam, hogy kimegyek. Bár lenne rokon, akihez mehetnék, még nem eldöntött ez a kérdés.

Te milyen szakmában utazol? Melyik részre mennél? London vagy inkább vidék? Elképzelések? És ami azegyik legfontosabb kérdés, milyen szintű az angolod?

2015. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!