Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire veszelyes most...

Mennyire veszelyes most kirandulni menni Ukrajna magyar laktateruleteire?

Figyelt kérdés
20 es 24.-e kozott szeretnek kimenni 1-2 napra vagy munkacsra vagy Beregszaszra kicsit szetnezni, kirandulni, de nem tudom, hogy mennyire biztonsagos most!? A harcok nem nyulnak le idaig ugye? Ugy lenne a legjobb, ha tudnek talalni kinti magyart ( muveltet!!! Lehetoleg egyetemistat vagy hasonlot) aki megtudna nekem mutatni a nevezetessegeket, segitene a tomegkozlekedesben, vagyos jonne velem! Persze nem ingyen 10-20 usd dollart nekem ez meger! Hol kereskehetek ilyen idegenvezetot magamnak?

2015. dec. 15. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes egyáltalán.

Az idegenvezetőt esetleg próbáld a kárpátaljai magyar fb csoportban, vagy valami ilyesmi.

2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mész nagyon be az országba, nagy baj nem lehet.

Azt viszont kötve hiszem, hogy a helyesírásod alapján bármelyik helyi egyetemista vállalkozna az idegenvezetésre. Nagyon igénytelenül írtad ki azt a kérdést...

2015. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
telefonrol, van, amin nincs ekezet es magat tordeli fel
2015. dec. 15. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam ott, sok a rendőr, de nem veszélyes.
2015. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem veszélyes most, Munkácson ami lövöldözések voltak pár hónapja, annak nincs közvetlen köze a harcokhoz, most meg folyamatosan járőröznek a rendőrök, tele van velük a város. Beregszász meg végképp nem veszélyes. Pontosan mit szeretnél csinálni? Vásárolni, várost nézni, stb?

Üdv, egy ukrajnai

2015. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!