Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol tudok áramot vételezni...

Hol tudok áramot vételezni 220v parkolóban/?

Figyelt kérdés
Autópálya parkolóban lakóautóm miatt./Horvátországban volt ilyen parkoló csak elfelejtettem hol.

2015. dec. 29. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ingyenes volt
2015. dec. 29. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehol. Autópálya parkolókban sem szokott lenni. Ha találtál Hrvátországban, az biztosan valami turista-övezethez tartozott. Rendesen ott sem szokott lenni, mert az autópálya parkolóban csak a teherautók éjszakáznak, azoknak meg nem kell (a TV-jük is 12 v.-os).

Azért vigyázz, mert családostól ott éjszakázni nem éppen biztonságos. Szakosodott bandák kóricálnak és az egyedül- vagy különálló lakóautóba kábító-spray-t fújnak, aztán feltörik percek alatt. Kérdezz rá egy kempinges szaküzletben, már kábító-gáz elleni riasztót is árulnak.

2016. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm tudom ezt már hallottam
2016. jan. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!