Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van-e lehetőség nyári diákmunk...

Van-e lehetőség nyári diákmunkára Angliában? Kb.3 hónapra érdekelne. Volt-e már valaki?

Figyelt kérdés
Egyetemi hallgató vagyok és én meg egyik egyetemi társam szeretnénk külföldön, Angliában dolgozni, világot látni. Kb. 3 hónapra érdekelne, amig vakáción vagyunk. Bármi érdekelne, mert minden egy lehetőség. Volt-e már valaki, ha igen milyen tapasztalatai vannak? :D Minden információ érdekel, a legaprobb, leglényegtelenebbnek tünő is.

2016. jan. 3. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ja, én is voltam már, de csak akkor lehet, ha megfelelő az angol tudásod. Én boltban dolgoztam egy nyáron, jó móka volt, de örülök hogy hazajöttem. Szereztem barátokat, 1 hónap után hotelből hozzá költöztem. Én Wokingban a Sainsburysben dolgoztam, megkérdeztem van e állás 16 évesnek, mondák h ja, aztán behívtak egy rövid interijúra. Kérdezték hogy hívnak, van e nyelvvizsgám, mellesleg azt mondák h ha jól tudok angolul nem érdekli őket h van-e, kédrezték mennyi időre kell munka, mikor tudnék itt lenni, mi a fizetési elvárásom, ott is érvényes személyit kértek (a magyar megfelel), letöltöttem 1 hét próbaidőt, aztán nyomattam 13 hétig.. Jahh kb. ennyi . Ja, és linkelem az oldalt ahol találtam a munkát

[link]

2016. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!