Kezdőoldal » Utazás » Európa » Februárban megyek a barátnőmme...

Februárban megyek a barátnőmmel Kölnbe egy karneválra, le kellene mondani az utat az ottani helyzetre való tekintettel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
A te döntésed, hogy azok közé állsz akik szerint a világ szép, biztonságos és megismerendő, vagy olyanná válasz, aki a híradókból véli megismerni, és retteg mindentől.
2016. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Végre egy kérdés amihez még csak hasonlót sem tett még fel senki.....
2016. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ha félősek vagytok akkor mond le. De amúgy helyedbe nem tenném. (Már ha komoly a kérdés és nem csak a szokásos provokálás.)
2016. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
komoly a kérdés és lemondtam az utat most. Olvastam egy csomó hírt ezügyben és teljesen elment a kedvem az úttól. Az ottani 1000 menekült nem fog eltűnni onnan...
2016. jan. 8. 15:48
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Ti is tudjátok, az ilyen kérdéseket négy okból írják ki:


- mert a kérdező eleve buta

- mert a kérdező unatkozik

- mert a kérdező sok közszolgálati hazugságot néz (de ez belefér a kérdező buta kategóriába)

- mert a kérdező nem utazott még soha (igaz, nem is merne), bár ez szerintem az első esetbe beleérthető.

2016. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

A világ sem biztonságos, sem félelmetes. A kettő elegye. Szerintem Kölnben most kettőzött erővel próbálják a rendet fenntartani, így éppen biztonságosabb város lesz, mint a többi (ahol szintén vannak migránsok).


Egy személyes példa: 2011-ben egy-két héttel a liverpooli zavargások után utaztunk ki a párommal, és még az egyik hírhedt városrészben is jártunk (igaz, nem éjszaka). Szeméten kívül nem láttunk már nyomát a történteknek, és a közhangulat is teljesen nyugodt volt.

2016. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
77%

#4: "ottani 1000 menekült nem fog eltűnni onnan..." Ez igaz, de többen vannak mint ezren. De ez téged gátol abban hogy megnézd Köln olyan részeit amit más turisták megnéznek? Hidd el a rendőrség pont a szilveszteri események óta jobban odafigyel. Főleg a turistákra. Nem értem miért volt jó hogy lemondtad de te dolgod.

(Gondolom mikor a Keletinél voltak meg Budapest több részén migránsok akkor meg Budapestre nem mentél.)

2016. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha ennyire buta vagy hogy lemondtad akkor törölhető a kérdés.
2016. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az életed a hírekre alapozod? Az ember legyen óvatos de azért butaságnak is van határa. Az életben bármikor történhet baj, fontos, hogy ezeket megelőzd, de nem így. Ha pl. a barátnőddel nappal, turista helyeken vagy, akkor kétlem, hogy bárki is molesztálna. Senkivel nem kell leállni beszélni, kérj egyből segítséget ha veszélyt érzel. Ez miatt nm érdemes napi 24 órában otthon ülni.
2016. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"mert a kérdező nem utazott még soha (igaz, nem is merne)"


Hát voltam párizsban és a moulin roguenál kiraboltak minket a feketék. Ezek után had féljek már... bár a kirabolás a kisebb baj, nem szeretném hogy a barátnőm áldozat legyen.

2016. jan. 8. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!