Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes elmenni nászútra? T

Hova érdemes elmenni nászútra? T

Figyelt kérdés
Tengerpartra és all inclusive ellátásra gondultunk. 300.000Ft-ból szeretnénk kihozni.( Bulgária, Görög és Horvát ország kivételével)Ha ez az összeg eléggé szűkös keret külföldre akkor belföldön mennénk valamerre.

2016. jan. 21. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárásos alapon szóba jöhet még Olaszország, Spanyolország, Észak-Afrika. (Valószínűleg az északi tengerek nem opciók.)

Belföldön ha nem feltétel a tengerpart, akkor nekem Sopron és Miskolctapolca környéke jön be, de ez ízlés kérdése.

2016. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kihagytam Franciaországot, de az a rész húzós lesz árban.
2016. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szlovénia? Bledi tó pl?

[link] Tengerparti is van Szlovéniában, és a fenti helyek nagyon szépek, haár a Vintgar szurdokban még nem voltam, de oda is szeretnék eljutni. Bledi tó csodaszép.



Ausztria?

Grossglockner, és Eisresenwelt a jégbarlang. Tuti két kirándulós hely, arra fele egy jó kis szállással szerintem nagyon jó hely. Mi nyáron voltunk erre, nagyon-nagyon jó volt.


Lengyelország, Krakko és Zakopane? Jó a kaja, finomak és különlegesek a satjtok, szeretik a magyarokat és szép helyek vannak arra. (Nászutra éppen nem, de egyébként ugye Auswitz is érekes lehetőség.)


Szerintem ezek mind kijönnek 300 000 ft-ból.

Igaz, hogy Olaszt kilőttétek de azért a Garda-tó nekem még a bakancslistámon van, ezért ezt is ideírom.

Görögöt most kihagynám a fokozott migránshelyzet miatt.


Mellesleg mi a fenti helyeken igaz hogy voltunk, de nászúton pl. Magyarországon belül mentünk el. Ajándékba kaptuk az egy hetes utat, Cserkeszőlőn voltunk. Átugrottunk, Szarvasra, Kecskemétre, igazából mi ott is jól éreztük magunkat. :-)


Magyarországon amúgy még ajánlanám Miskolctapolca környékét, Eger környékét (kötelező Szépasszonyvölggyel) :-), Egerszalókot, Tatát, Tisza környékét. (ökocentrum és egy kalandparkkal megspékelve a pihit).

Illetve mi egyik évben, -igaz, hogy pest közelében lakunk- de úgy mentünk fel Bp-re, mintha túristák lennénk. Városnéző kisbusz, Normafa, libehő, művészetek palotája, fürdőzés. Egész más szemmel néztük így pestet, mint amikor csak felugrunk valamiért.


Remélem tudtam segíteni! :-)

2016. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!