Kezdőoldal » Utazás » Európa » El caminora valaki útitárs?...

El caminora valaki útitárs? Júni, vagy juli elején szeretnek indulni,17 éves lany vagyok, kb 20 éves korig lány? Nincs sok pénzem, és utána maradnék meg 1-2 hónapot, h Spanyolt, meg Portugáliát kicsit bejarjuk

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha fizeted szívesen veled tartok 22/F
2016. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Máshova nincs kedved menni?Mondjuk nagy európai vidámparkokba? :)

20/L

2016. febr. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Hány km-t tudsz jelenleg legyalogolni egy nap?

És mennyi az a nincs sok pénzem? Milyen nyelven beszélsz?

Mivel tervezel addig (a kiinduló pontig) eljutni?

2016. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Előző vagyok:

Tudod, mennyi az El Camino hossza? Franciaországtól 800 km, Honnan indulnál és mennyi idő alatt tervezed megtenni?


"Arra azonban felhívom a figyelmet, hogy ez a hosszú és kimerítő zarándokút nagyfokú toleranciát és alkalmazkodó képességet igényel. A legnagyobb próbatétel az, hogy mindenkinek más a tempója, más fizikai adottágokkal bír és emiatt bizony gyakran kell kompromisszumokat kötni, ha az útitársak együtt akarnak maradni. Lesznek nehezebb napok, amikor a másik szárnyalna és lesz, amikor te bírod jobban. Ilyenkor össze kell hangolni, hogy hány kilométert menjetek, hol szálljatok meg stb. és ez nem mindig könnyű. Az El Camino nem csupán az egyénnek, hanem az emberi kapcsolatoknak, a házasságoknak, szerelmes pároknak vagy a barátságoknak is nagy erőpróbája. Jó esetben megerősíti azt, legyünk pozitívak.... :-) Ismertem egy lelkes nőt, aki maga köré szervezett másik 5 zarándoknőt és így hatan együtt indultak az El Camino megjárására. Mondanom sem kell, hogy hamarosan jöttek a súrlódások és kettészakadt a kis csapat, végül keserű szájízzel fejezték be a zarándokutat. Mindezek ellenére én azon a véleményen vagyok, hogy jó dolog egy útitárs, ha megfelelő szabadságot biztosít mindkét fél a másiknak."


" A legtöbb zarándok nyáron indul útnak, különösen a fiatalok, olyankor nagyobb lehet zsúfoltság a szállásokon."

2016. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A franciaországi Saint-Jean-Pied-De-Portbol tervezem az útnak a megkezdését. Ide repülővel Pestről Párizsba mennek, vonattal Párizsból Bayonneba, majd Bayonne-bol a Saint-Jean-De-Portba. Aztán visszafelé meg nem tudom pontosan, mert ugye szeretnek meg utazni, és nem tudom, hogy hol leszek akkor, ezért igy azt nem tudom előre. De ha a kiutra van jobb ötleted, akkor mehet az..:) amit leírtál, azzal teljesen egyetértek, és ezt alapnak gondolom..és mivel 800 km hosszú az út, arra gondoltam, hogy napi 20-30 km, igy durván egy hónap alatt meglehetne a táv...
2016. febr. 6. 14:05
 6/17 A kérdező kommentje:
De természetesen, ha tarssal mennek, vagyis nem egyedül, akkor megbeszéljük, és egyeztetünk. Az egyik mottom pedig, hogy ,,nem hagyunk hatra katonat" ^-^
2016. febr. 6. 14:08
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

"napi 20-30 km"


...és mentél te már napi 30 km-t??

...és több napon át???

2016. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Volt amikor mentem 20-at. És én tudom magamról, hogy menni fog. Persze a fizikum számít, de a lelkieros, kitartás, elhatározás stb ezek mind ugyanolyan fontosak.
2016. febr. 8. 07:00
 9/17 anonim válasza:
Szia, én áprilisban tervezem az indulást, az neked korai, igaz (gondolom gimibe jársz)?
2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos korai..:/ max június elején tudnék indulni..neked az nem esetleg?:)
2016. febr. 10. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!