Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt valaki már a Costa...

Volt valaki már a Costa Bravan (Spanyolország)?

Figyelt kérdés
Tetszett a hely? Vannak ott bulizási lehetőségek a fiataloknak? Illetve milyenek az ottani nők, mennyire szépek, "bevállalósak"?

2016. febr. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam. Nekem nem jott be de en utalom az igenytelen tomegturizmust.

Eleve ha normalis szintu szallast szeretnel akkor minimum a 3 csillag. Bulizasi lehetoseg: na az van dogivel. Spanyolorszagban, plane az udulohelyeken ebben nincs hiany.

A helyi csajok : a spanyolok nem igazan bevallalosak szerintem, naluk meg ma is szokas az hogy a fiatalok nem alhatnak egyutt hazassag elott (ha otthon elnek). Ha kulonkoltoztek akkor mas. De ok kevesbe kaphatok a kalandokra a szigoru katolikus neveltetesnek koszonhetoen.

No meg ezeken a helyeken legfokeppen kelet-europai es angol csajokat fogsz talalni.

Ok altalaban bevallalosak, na de kerdes hogy milyen szinvonal.

A Costa Brava tipikusan az angol "white trash" reteg, a szo szerint vett "munkasosztaly" illetve a 16-20 eves fiatalok udulohelye az olcsosaga miatt.

Gumit huzz mindig, ha nem akarsz ajandekba valamit hazavinni, esetleg egy gyereket elpotyogtatni, a csaj életkorát próbáld meg kideríteni (nem tudom hogy pl Spanyolorszagban hany eves kortol nem szamit megrontasnak a szex) es vigyazz hogy ne hanyjanak le :) ;) Jo szorakozast:)

2016. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor főként angol és más külföldi nőkre hajtsak!
2016. febr. 7. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van hozza gusztusod... Ha a szep es igenyes lanyokat szereted akkor sok jora ne szamits. Ha a tulsulyos, kikent-kifent kotozottsonka tinilanyok is bejonnek, akik kb az este felenel mar olyan reszegek hogy azt se tudjak hol vannak, akkor meg lehet belole valami. Gummi mindenkeppen legyen nalad/ rajtad.
2016. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a Costa Bravan a strandon lévő csajok 99 %-a félmeztelenül rohangált, így én legalábbis nem igazán tudtam megállapítani, hogy ezek közül melyik is a fentebb említett "munkásosztály"??!


(Csak megjegyezném, hogy a fene sem utazna -oda-vissza- 4.000 km-t egy kis tripperért.)

2016. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A strandon lehet de este nezz csak vegig ugyanezeken a kiscsajokon akik korzoznak fel ala a foutcan es a szorakozohelyek elott :) eleg beszedes a latvany.

Amugy eleg veluk egy hotelben lakni es egybol lathato honnan jottek, legalabbis a viselkedesukrol. (mi ket hetig nem aludtunk konkretan mart hajnalig dorbezoltak es korbehanytak az appartmanhazat, azzal szorakoztak hogy doromboltek az ajtokon, benyitogattak a szobakba, az egyik meg konkretan szemenkopte a 70 eves nagyimat mert az milyen jo poen, amikor kerdore vonta hogy miert pisal az ajtonk ele...) En eltem Angliaban, azert a kozeposztaly vagy afelett nem egeszen viselkednek igy, vagy igen, de nem a Costa Bravan hanem mondjuk Cancunban vagy Punta Canan...

2016. febr. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!