Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az El Camino-n lévő szállásoko...

Az El Camino-n lévő szállásokon tényleg gyakran van koedukált fürdő?

Figyelt kérdés
Lányként szeretném tavasszal végigjárni, de azt olvastam, hogy több zarándokszállás csak koedukált (közös) fürdővel rendelkezik, ami kissé zavarna. Ez valóban így van? (Ha lehet olyanok válaszoljanak akik tényleg végigjárták.)
2016. febr. 23. 00:04
 1/2 anonim válasza:
Igen, vannak koedukált fürdők, de ez természetesen nem azt jelenti, hogy ugyanabban a kabinban kell egyszerre fürdenie egymás számára idegen hölgynek és férfinak!
2016. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan még nem voltam, de én is készülök idén, ezért olvastam már pár blogot a témában és ott írták, hogy vannak koedukált fürdők, ahol együtt fürödnek nők és férfiak, és a zuhanyzók sincsenek elválasztva, be lehet látni. De hidd el, senki nem fog a zarándokok közül bámulni ott téged.. Ez ne riasszon el az úttól.
2016. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!