Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária Robinson tours...

Bulgária Robinson tours fakultatív programok?

Figyelt kérdés
vélemények a robinson tours által szervezett jeep safari illetve sozopol-anastazia sziget kirándulásról?
2016. febr. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szoktam látni a birkákat, mennek az idegenvezető után.

Mondjuk tudnod kell, sokan vagyunk itt, akik azt sem értjük, miért kell ahhoz utazási iroda, hogy vegyél egy repülőjegyet és kivegyél egy szállást, de a te dolgod.

De ahhoz már tényleg nagyon mélyre kell süllyedni, hogy ne ott helyben fizess be egy jeep szafarira, ha ez szerinted valódi élmény (szerintem gagyi csinált szemét az egész), vagy ne legyél képes 10 leváért fölülni a Neszebárból Burgaszba, majd Szozopolba tartó buszra.

Kb ennyi tudás kellene hozzá.

2016. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem az első mindent pontosan leírt.
2016. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam az ilyen emberek véleménye nem érdekel!!! Mindenki úgy szervezi meg a nyaralását ahogy akarja!
2016. febr. 28. 21:46
 4/4 anonim válasza:

Soha nem utazok többet ezzel az irodával! All inclusive mentünk Bulgáriába velük. Az Apartmen Hotel Ruby szálltunk meg. IDE NE MENJEN SENKI !!! Borzalmas ellátás ehetetlen ételek, izetlen büzetlen és alig volt választék. Az is állandoan ismétlődött.A szobában folynaka WC-k,a takaritás csak egy felmosásból áll. Nég az ágyakat sem csinálják meg. A szobában nincs szék egyáltalán.A szállodának nincs is konyhája ami a helyszinen derült csak ki. Csak adott időben és alig másfél óráig lehetett, valamit kapni a főétkezésen kivül. Egy lapostányér sütemény volt kitéve ami már legalább egy hete készült, vagy elázott volt, vagy borzalmasan száraz.Minden ismétlődőtt zgyan az a választék.Sok helyen megfordultam már de ilyen bün rossz ellátással még sehol nem találkoztam. Az első nap után szobát kellett cserélni mivel nem müködött a klima. Bár a cserével sem jártunk túl jól mivel ezek tisztitása talán még sosem volt.Ez azért veszélyes mert légiós betegséget okoz. A szállóda medencéjében fürdenek a sirályok és az ételmaradékkal a medence köré dobják ki nekik a maradékot a csont meg a gyerek medencébe landol.

Ahol eszünk ott sétál a macska a lábad alatt, az asztalokon nincs semmilyen teritő.A szobákhoz van konyha rész de semmilyen edényzet nincs még egy pohár sem. Azt mondták,h a recepción lehet kérni, na de ott sincs.Ahhoz nagyon drága volt, hogy ilyen vacak ellátást kapjunk. Ide ne menjeketek.Azt irják a tenger pár perc sétára van. Ami sajnos nem igaz. A tűzőv napon kb. 10 perc. Sorolhatnám még de elég. Szóval IDE SENKI NE MENJEN !!!

2018. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!