Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-Prága vonattal...

Budapest-Prága vonattal mennyibe kerül + idő?

Figyelt kérdés

Mondjuk jegyeket előbb venném meg jóval.

Átszállas van vagy egyből megy oda vonat?

Ottani tömegközlekedés is érdekelne.



2016. márc. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kevesebb mint 7 óra.


Amúgy mavcsoport.hu

2016. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#3


A keresés utáni oldalon az adatokat kitöltve, a jegyinformációra kattintva az oldal "árajánlatot ad", hogy mikor mivel mennyiért mehetsz.


Az adatok ismerete nélkül más nem tudja megmondani, a nemzetközi utazás egyedi díjszabása miatt.

2016. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

A kérdésedre nem tudok válaszolni, de mennyire ragaszkodsz a vonathoz?

Néhány napja jöttem haza Prágából.

Student Agency naponta kb. 6x indít buszokat a Népligettől.

Budapest-Prága teljes árú jegy oda-vissza 10.000. Ft.

A buszon ingyenes meleg italok (kávé, tea stb.), az ülések között elhelyezett csatlakozó, hogy tudd tölteni a telefonodat, laptopodat, illetve minden ülés hátulján egy tablet, amin rengeteg film, zene, játék fel van töltve, ehhez fejhallgatót is ingyen biztosítanak.

2 kézipoggyász felvihető, a nagyobb csomagokért 200 Ft-ot kell fizetni. Van mosdó, amit használni is lehet, nem úgy, mint általában a szervezett utakon.

A busz tiszta, az utaskísérők kedvesek, udvariasak.

Nem hiszem, hogy ennél olcsóbban kijutsz vonattal.

Ami fontos, hogy ne a magyar társoldalakon foglalj, hanem a student agency hivatalos oldalán, mert úgy több ezer forinttal olcsóbb.

Ja és az út 7 óra, amiben van 2x15 perc és egyszer 30 perc megállás.

2016. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapja 8000 ft körül volt, és kb 7 óra alatt értem oda.

Tömegközlekedés: Bevallom, elsőnek kissé soknak találtam a két napos jegy árát, de amint visszajöttem Budapestre és megláttam, hogy az itteni turistáknak mennyiért vesztegetik, egyből megváltozott a véleményem.... Sajnos nem emlékszem pontos árakra, és nem szeretnék hülyeséget mondani, de sokkal olcsóbb, mint Budapesten. Meg alapból jobb az egész. Ott nem vonaljegyek vannak, hanem időre mérik. Pl van 15 perces, 30 perces, 1 órás, és még nem tudom hány féle. De a 2,5 nap alatt én egyetlen egy ellenőrrel sem találkoztam, még a metróbejáratoknál sem álltak úgy, mint itthon.

2016. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!