Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok írni olcsó úticélokat?

Tudnátok írni olcsó úticélokat?

Figyelt kérdés

Ezek az országok nem érdekelnek: Románia, Szerbia, Szlovákia, Szlovénia, illetve Csehországban már voltam.

Augusztusban szeretnék elutazni valahova, úgyhogy lehet tengerparti is, hegyes is, nagyváros/kisváros is, falu is... tényleg bármi. A lényeg, hogy olcsó legyen. Na meg, hogy szép, izgalmas, jó, stb, de annak majd utánanézek utána. :)

Tudom, hogy most Brüsszelbe a legolcsóbbak a repjegyek, dehát... na.



2016. márc. 31. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csepel
2016. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Montenegro, Albania, Bosznia egyes reszei - nem viccelek :) Gyonyoru orszagok, fantasztikus tajakkal, tengerparttal, de amugy Szarajevoba is erdemes elmenni, mert nagyon szuper hely.

Horvatorszagban Dubronik kornyeke olyan, amirol irsz.

Eljutni oda nem annyira kenyelmes busszal/vonattal, mint fapadossal valahova kiruccanni (a jegy dragabb is lesz, mint a brusszeli jarat, az tuti), de ott helyben legalabb olcso minden.

A masik, ami igy hirtelen eszembe jutott, az Eszak-Olaszorszag, Milanoba fapadossal nagyon olcso eljutni, onnan pedig vonattal a Liguria regio mar csak 2-3 ora - Savona, Genova es Cinque Terre kornyeke elkepeszto. Itt a helyi arak persze megugranak, de ki lehet siman jonni viszonylag olcson is.

2016. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szlovénia kicsit drága. Ezek közül Szerbia a legolcsóbb, de ha arra mész, érdemes egy balkáni utat tenni (Bosznia, Macedónia, Albánia, amit akarsz), mert izgalmas helyek és nem is drágák.
2016. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ukrajnát a hrivnya beszakadása miatt most igen kevésből ki lehet hozni, én többek között oda megyek a nyáron. Tapasztalatom még nincs, de nagy utazó ismerősök áradoztak róla. Az ország óriási, a háborús részek még az ország közepén lévő Kijevtől is olyan messze vannak, mint Budapesttől Berlin, tehát nem kell félni.


Az odesszai riviéra elég híres és elvileg szép, bár az igazi nyaralós rész a Krím volt, amit most elvesztettek.

2016. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bulgariaban Neszebar es Szozopol nagyon szep helyek (a regi varosok a felszigeten, nem az uj udulotelep!), plusz olcso is, de eleg maceras eljutni oda.
2016. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Görögorszagban is nagyon olcso szallasokat lehet kifogni, az eszaki reszei pedig nincsenek is olyan messze. A tengerpartjai szepek, es a kaja

t is olcson ki lehet hozni. En odakint gyroson is elvagyok egy hetig.:)

2016. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Tényleg, Macedonia hogy nem jutott eszembe? Ugyan csak átutaztunk rajta, de már jártam ott, és elhatároztam, hogy egyszer elmegyek oda hosszabb időre is, mert amit láttam belőle, az gyönyörű.

Milánóra is gondoltam, oda is olcsó most a jegy. Illetve Varsón gondolkozom még. De azok is tök jók, amiket írtatok, majd jobban utánanêzek. :)

2016. ápr. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!