Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthos 7 nap, csak a kaja...

Zakynthos 7 nap, csak a kaja ha nem étteremben eszünk, kb. mennyi két főre?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, hát ez ugye nagyon relatív - igények függvénye, meg hogy mit akartok: spórolni vagy "dáridózni", kaja miylen minőségű, sör, bor, ouzo, stb szóvak sok mindentől függ, így nem lehet megmondani


Én pl. itthon napi 2 emberre kb. 1.000 ft-ot költök, mások szerint meg ennyiből nem lehet megélni.


Egy tippet azért tudok adni: én ha külföldi országba utazom, ahol nem tudom az árakat, akkor rákeresek annak az országnak a Lidl-jére.

Jelen esetben pl. Lidl.gr és itt azért tudsz tájékozódni, kalkulálni. Persze tengerparton azért rá kell számolni bőven, mert pl. egy kis közértben valószínűleg drágább lesz, mint egy Lidl.

2016. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy számolj hogy egy kenyér(az a szendvicses kocka alkú nem az a jófajta ami egybe van..bocsi csak nem jut eszembe a neve) az 1000 ft ra jön ki.Pár szelet felvágott 1 euró(de pocsék) Az innivalók asszem 2.5 korul voltak de mar nem annyira emlékszem.De drága az biztos.Szerintem úgy max 100 euró
2016. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jaj bocsi nem 100 at akartam írni hanem

200 at

2016. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!