Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mégéri Londonba busszal menni...

Mégéri Londonba busszal menni Budapestről?

Figyelt kérdés
Júliusban mennék. Pozitívum számomra, hogy Nyugat-Európa nagy részét láthatom így, negatívum az oda 27 vissza 29 órás út. Van valakinek tapasztalata ezen az úton?

2016. ápr. 17. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Egyszer végigszenvedtem, de soha többet. Annyit nem ér az egész.
2016. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szántóföldeket és autópályát látnál Nyugat-Európából csak, az egyetlen nagyobb izgalom talán a Csatornán való átkelés lenne, akár vizen akár alagúton. Csak akkor éri meg, ha leküzdhetetlen repülésfóbiád van.
2016. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Csak autópályát fogsz látni, ronda lapos vidéken, tehát ha a látvány a szempont, akkor inkább hagyd ki.
2016. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Én csak Párizsig mentem busszal. Először, utoljára és soha többé.

London még messzebb van. Nem látsz semmit csak az autópályát és bármilyen szuper is a busz -én olyannal mentem- a 10-ik óra után már minden bajom volt. Talán nem véletlen hogy az angol túristák sem busszal jónnek hozzánk... Lehet hogy a busz esetleg olcsóbb, de nem éri meg.

2016. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brüsszelen áthalad a busz, azt azért láthatod. :)
2016. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik mennyibe kerül. Sokszor már drágább a buszjegy mint a repjegy, bár ettől szerintem nem kell tartanod London felé, mert szerintem még így is drága arra a repjegy.
2016. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!