Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova tudnék elutazni max 100....

Hova tudnék elutazni max 100. 000ft-ból, ahol nagyon tiszta a tenger és júliusban 30-35 fok van garantáltan? Teljes ellátással, utazással.

Figyelt kérdés

Hosszú utat nem bírok ki buszon, repülni még sosem repültem, jó lenne kipróbálni. Természetesen, ha nem fér bele a keretbe, akkor marad a buszozás.

Olyan helyet szeretnék, ahol a tenger max 10 perc sétára van, esetleg tengerpart melletti hotel, és van heti 3x teljes étkezés.

Szeretném, ha tiszta lenne a tenger és viszonylag sekély, ne merüljek el 20 méter séta után.

(Nem tudom, hogy reális-e a 100.000ft, igazából mindent szívesen meghallgatok. Az utazásra szánok többet is akár, de 200 ezer ft feletti összeget már sajnálnék rá)

Legalább 6 napot szeretnék a parton fetrengeni, és szeretem az aktív programokat, yetski, fánk, sziget látogatás esetleg, bármi, ami izgalmas!


Kérem, aki jártas ezekben írjon nekem! Saját tapasztalatnak is örülnék nagyon!

Voltam utazási irodában, de olvasgattam itt és sokan leszólják őket, hogy drágább is sokkal, illetve van, hogy nem olyan, mint amilyennek hirdetik.

Így magamnak foglalnám le a repülőjegyet és a szállodát is.


2016. ápr. 19. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Legkozelebb Horvatorszagban van tenger, de egy hetet nem valoszinu hogy ebbol kihozol.

Szoktak neha lastminute akciok lenni, Gorogorszagba talan el is jutsz ennyibol most nagyon kinaljak, de az a baj veluk hogy az arakat ugy hirdetik hogy 2 emberre szamolnak aztan elosztjak kettovel, mert igy olcsobbnak tunik (mert egy szoba van ket embernek es a fo ar az a szallas ugye). Hogy ezt a disznosagot miert engedik nem tudom, de mindegyik igy csinalja.

Kicsit feljebb mesz, ugy 150ezer-200 korulbol mar kijohet eszak-afrikai tengerpart, Tunezia stb, ezeket all-inclusive kinaljak es ugy is kell megvenni, nem szabad sporolni rajta hogy "jo lesz a felpanzio aztan majd veszunk valamit", mert csapviztol fosol, vizet meg csak a barban adnak kisuvegben meregdragan, kinti vizet/etelt meg tilos bevinni a szallodaba.


Ami meg szobajohet az Bulgaria, ha kifogsz egy akcios vonatjegyet es odajutsz, onnan mar fillerekert elvagy, lakast berelni olcso, tengerparti etterem harmadannyiba kerul mint egy atlag pesti hely.


Olcso eljutni meg Napolyba is fapadossal, de ott ennyibol nem oldod meg a szallast max 2-3 napra.

2016. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Javasolnám az azair.eu oldalát keresésre.

Beírod hogy kiindulás pl Budapest, célállomásnak pedig vagy mediterran coat, vagy mediterran island


Jelenleg Korfu van pl 100 euróért retúrban, de találhatsz más szigeteket, kellemes tengerpartokat is.

[link]

Nézd gyakran az árakat, és a légitársaság oldalán foglalj.


A szállást keresd pl a trivago.hu oldalán. Rendezd árra, és válassz fotók, leírások és elhelyezkedés alapján.

Felejtsd el a napi háromszori étkezést, amit előre befizetsz. Ez olyan gáz, olyan utazási irodás.

Odamész, lesz pénzed, és keresel valami éttermet helyben. Vagy ha kifogynál a pénzedből, joghurtot, tojást és toast kenyeret mindig kapsz a sarki boltban olcsóbban.


Ha még ennél is olcsóbbat szeretnél, felejtsd el a júliusi nyaralást. Értem én, hogy a magyarok többsége azt gondolja, nyaralni akkor kell, amikor mások, de ez pl a tengerpartra nem igazán igaz. Rengeteget spórolhatnál még, ha pl aug végén mennél.

2016. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Július az egyetlen hónap sajnos, amikor menni tudok, orvosi egyetemista vagyok, örülhetek, ha valóban össze fog jönni a nyaralás, igazából bármikor a nyár alatt.

Ketten mennénk, barátnőm is hasonló összeget szánna az utazásra, ezt elfelejtettem bele írni.

Dél-Afrika nagyon jól hangzik, oda szívesen elmennék.

Horváthország egyáltalán nem vonzz, Bulgárián és Görögországon gondolkoztunk mi is, azonban szeretnénk valami egzotikusabb helyre menni, ha van rá mód, ezért is tettem fel a kérdésem.

Gondolkoztunk olyanon is, hogy elmegyünk utazási irodába és kérünk ajánlatokat, amiket aztán magunknak szerveznénk meg, esetleg lastminute-on is, de félünk tőle, hogy valami gubanc lesz kint (mégsem lesz hely a szállodában vagy a hazaút során valami többnapos csúszás, és pénz nélkül vagy mégrosszabb, szállás nélkül maradni rettenetes dolog lenne).

2016. ápr. 19. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyiptom Hurghada fapadossal kijön ennyiből. Keressetek egy jó tengerparti szállodát, és hajózzatok ki a Giftun szigetekre, az nem drága és szép korallos. A rémhírektől nem kell megijedni, teljesen biztonságos. A 35-40 C garantált, a víz kb. 28 C lesz.
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg meg Torokorszagot tudom javasolni. En multkor feltevedtem egy ilyen utazasos oldalra kivancsisagbol (azt hiszem greentravel) ott volt egy het Antalya (ott mar van igazi turkizkek homokos part, az ittenitol teljesen eluto hangulat, vitorlazasi lehetoseg es tarsai a turistaknak) 200-230 ezert koruli osszeg (ebben hotel, repjegy van benne, a kajara nem emlekszem, de Torokorszagban az nem egy nagy osszeg amugy:).
2016. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

NEm tudom, miért van az, hogy olyan emberek adnak itt tanácsot, akik ha az utazási irodától két méternél messzebb el kellene távolodni, zokogva rohannának a családjukhoz.

Mondom ezt úgy, hogy ezerszer el lett mondva, saját szervezésben a fele az ár.


Törökország mondjuk lehet jó választás, ha mertek oda menni, de könyörgöm, soha irodával!!! Soha.

Veszel egy retúr repülőjegyet Isztambulba, az júliusra is 50 euró teljes árban, majd isztambulból Antalyaba vagy Alanyába 25-40 euró közt (ez is teljes ár).

Odalenn pedig 15 ezer ft/2 fő árban 4 csillagos all inclusive hotelt vehetsz ki. Számoljunk csak, egy hét all inclusive szállás 50eFt, a repülőjegy 27eFt. Még marad is pénzed.

Mondjuk azzal a Dél-Afrikábal kicsit túllőttél a célon.


Szeretnék még egy privát megjegyzést tenni, az egyetemi lét épp arról szól, hogy év közben is el lehet menni. Sőt, épp év közben kellene ráhajtanod az ilyen utazásokra.

2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolso, azert az Isztambuli 50 euros jegyekkel kicsit tulzol.. en az utobbi par honapban tobb tucatszor repultem oda, sok oldalt atszoktam nezni de 50 euro odavissza (wizzair ne szamoljuk mert ha csomagot is viszel mar is nem ugyanott vagyunk) edes alom lenne. Maradjunk 100 euroban returjeggyel es csomaggal + plusz belfoldi jarat ami tenyleg lehet nagyon olcso. Ezert irtam ezt az utazasi irodat mert ok is 5 csillagos hotelt ajanlanak ennyiert utolag megneztem kajaval. Na most azert az utazasi irodak tobbseg tenyleg idiota de azert 200bol repjegy, 5csillagos hotel es kajat egyedul nem fogsz kihozni. Hiaba repulsz wiccairrel meg tarsaival.
2016. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dél-Afrika ennyibol kizárt :)) látod, még egy Horvátország is necces lehet. Torokország, Egyiptom..és Gorogország no comment..akkor se mennék, ha ingyen lenne.
2016. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

50 euró a retúr repülőjegy ár, akárhogyan is nézem... akár csomaggal is.


A szállások meg... egy véletlen kiválasztott napra All inclusive 4* 15.000 Ft alatt

[link]

2016. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os válaszolónak: csak nem az orvosi egyetemi lét szól az év közbeni utazgatásról....jajj
2016. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!