Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország melyik részére...

Görögország melyik részére mennétek nyaralni?

Figyelt kérdés
Kinek mi tetszett a legjobban?
2016. máj. 1. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahol egy migráncs sincs! De most már mindenhol ott vannak.
2016. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sok részén jártunk már, a legjobban Thassost szeretjük, viszont a Peloponnészosz is a szivem csücske, rengeteg ott a látnivaló, csak elég messze van. Autóval szoktunk járni, mi igy szeretjük.
2016. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
valami szigetre délre.
2016. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly Santorinin voltunk és nekem nagyon tetszett!
2016. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kefaloniára
2016. máj. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Korfura, ott nincsenek menekültek.
2016. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam Loutraki-ban, egyszer Pefki-ben (Evia szigetén), és most fogunk menni Kefaloniára. Ahol még nem jártam, de nagyon szívesen elmennék, az Santorini.

Loutraki: Szép tiszta a tenger, viszont kavicsos. A város pont olyan, mint bármelyik üdülőváros, de azért természetesen vannak szép részek. Nagy az éjszakai élet, szóval akkor ajánlom, ha érdekelnek ezek a dolgok.

Pefki: Sokkal-sokkal csendesebb, nyugisabb hely. Itt is van pár night club, de jóval kevesebb, mint Loutrakiban. A tenger koszosabb, viszont homokos partja van. A falu nagyon szép, van a közelben egy kisebb hegy, oda is érdemes felsétálni.

2016. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kréta,a legjobb nyaralás volt!
2016. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is sokfelé jártam már Görögországban (északon és nyugaton főleg), de nekem az abszolút kedvencem örökre Parga marad szerintem.

Kefalóniát is nagyon szeretem, gyönyörű. Meg úgy alapból a jón-tenger szigeteivel nem lehet mellélőni, voltam már az összesen (na jó, legalábbis a nagyobbakon), és mind nagyon szép szerintem.

Thassos is nagyon jó szerintem is, de nekem azért elmaradt Parga és Kefalónia mellett, szüleimnek pedig pl. a kedvence, pedig ugyanazokon a helyeken jártunk. :-) Szóval embere válogatja azért.

Ahová nagyon szeretnék még eljutni Görögországon belül az Santorini, Mykonos, Kréta és Kos.

Ami nagyon felejtős, az az Olyposzi riviéra. Persze ott is lehet jót nyaralni, de Görögországban a legrosszabb hely szerintem.

2016. jún. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!