Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt már valaki június közepén...

Járt már valaki június közepén Krétán? Ha igen, mennyire meleg vagy hideg a tenger akkor?

Figyelt kérdés

Szeptemberben közepén voltam Rodoszon és akkor a tenger konkrétan jó meleg volt. A levegő pedig forró.

Ha ez valakinek segítség :)


2016. máj. 2. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jártam, de a holiday-weather.com szerint júniusban 22-24 fokos a tenger.
2016. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, valahogy sejtettem, hogy vacogás lesz a vízben :(
2016. máj. 2. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:
22-24 fokos tenger az minden, csak nem vacogás :)
2016. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
A tengervizek általában nem termál hőfokúak.
2016. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért az úszómedencék, amelyek hőfoka kb 22-24, hát nem kellemes először, ha belemész. :(

A tengerben viszont nemcsak úszni szoktunk, hanem pancsikolni, és a görög partoknál kifejezetten meleg a tenger nyár közepén és kora ősszel, ezért szeretik sokan jobban, mint a horvát partokat, meg persze a homok miatt versus sziklák, de júniusban még nem voltam, ezért nem tudom, ezért kérdezem :(

2016. máj. 2. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

En voltam juniusban, es anyosom ott el, tehat vannak elso kezbol informacioim. A levego mar meleg akkor, viszont a tengernek meg annyira nem volt ideje felmelegedni. Nomeg persze aramlatfuggo is. Arra emlekszem, hogy napozni szuperul lehetett, viszont a vizben nem idoztunk sokat, mert nem volt eppen tul meleg. Junius 18.-a korul volt.

Belemenni bele lehetett, de amint egy kicsit melyult a viz es nemcsak par centimeteres volt, akkor azert az elso par perc bizony nem volt kellemes.

Viszont ahogy mondtam, idojaras es aramlatfuggo, egyszer pl voltam Thassoson junius vege fele (kb egy hettel a kretai idopont utan) es joval kellemesebb volt a viz homerseklete, pedig az eszakabbra van.

Korfun pedig a ket hetes nyaralason julius elejen szuper ido, majd az utolso ket nap be sem tudtunk menni a vizbe, annyira lehult egy hodegfront miatt.

Igazsag szerint a kesobbi idopontokban biztos hogy kevesbe lesz kellemetlen meglepetes, de ha ilyenkor tudtok menni, akkor erdemes esetleg olyan szallast keresni ahol medence is van, ha esetleg a viz hideg lenne, vagy szervezni olyan programokat ami mellett nem a furdesen van kifejezetten a hangsuly. Kretan nagyon sok egyeb latnivalo van a tengerparton kivul is.

2016. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!

Írj méééééééééééééééééég! Kérlek!


Ritkán jutunk el külföldre, építkezés, stb.

És nagyon akartuk, hogy jó legyen, de mivel előszezonban tudunk menni, Egyiptomtól féltünk, ezért úgy logikáztunk, hogy Kréta, délen van stb. És be is fizettük...

Tehát megyünk!

Rethymno mellett fogunk megszállni és ha esetleg van jó ötleted, hova merre, ami bennfentes info :D, akkor kérlek írj!

Előre is köszönöm szépen!

2016. máj. 2. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly július első felében voltunk Krétán. Végig szikrázó napsütés, 35 fok, a tenger 24-25 fokos, szerintem pont jó. Kréta gyönyörű hely, és ahogy az előző válaszoló is írja sok felfedezni való van a tengerparton kívül is.

Ez a cikk jól leírja Krétát, az említett helyeket mindenképp nézzétek meg!

[link]

2016. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!