Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hosszú a Budapest-Madri...

Milyen hosszú a Budapest-Madrid út repülővel?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan a levegőben töltött időre vagyok kíváncsi, felszállástól landolásig.

2016. máj. 10. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ott van higy wizzair. Akkor felmesz a wizzair honlapjara, beutod hogy Madrid-Budapest es kifogja adni hogy 2 ora valamennyi. Az ilyen kerdeseket amiknel nem lehet tanacsot adni, velemenyt nyilvanitani es az informacio megszerezheto ugyanannyi ido alatt mint a kerdes kiirasa, eskuszom nem ertem.
2016. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, nem olvastad a kérdést, a hivatalos idő az kaputól kapuig van, a levegőben töltött idő kicsit kevesebb lesz, gondolom két és fél óra körül -- ez ráadásul erősen időjárás függő is.
2016. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Attól függ mivel mész.

Úgy hallottam gyalog közelebb van :)

2016. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem régen utaztunk Madridba Ryannel, a repülési idő valamivel kevesebb, mint 3 óra volt. De arra emlékszem, hogy a madridi reptéren valami hihetetlen sokat kevergett a gép, mire beért a kapuhoz. A felszállástól-leszállásig eltelt időt én kb. 2.5 órának saccolnám, de a flightradar24.com -on meg tudod nézni egy BUD-MAD gép repülését, és ki tudod nagyjából számolni hogy mennyi a gyakorlatban fenn töltött idő.
2016. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!