Kezdőoldal » Utazás » Európa » EF nyelviskolával szeretnék...

EF nyelviskolával szeretnék kimenni Angliába és Spanyolo-ba.36hetes tanfolyamra mennék, nem tudok dönteni, hogy melyik várost válasszam (Cambridge, Oxford, London, Brighton között vacilálok) ill, h melyik országban mennyi időt töltsek el a 36 hétből?

Figyelt kérdés
Angolból középről felsőfokra szeretném felhuzni magam, spanyolul nem beszélek egyáltalán. Ha valakinek van tapasztalata a nyelvsulival vagy esetleg ilyen többnyelvű évvel kapcsolatban azt nagyon megköszönném?

2016. máj. 18. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha spanyolul egyáltalán nem beszélsz, akkor inkább Angliába menj, mert az angol középfok ma már nem sok mindenre elég, arra érdemes lenne ráerősíteni.
2016. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindkét országba el szeretnék menni, 36 hetem van összesen ebből kell eldöntenem, hogy melyik országban mennyit szeretnék tölteni. Mindkettő intenzív nyelvtanfolyam lenne, szóval angolból egy olyan 15-20 hét alatt felsőfokra fel tudnám hozni a tudásomat szerintem. Csak azért várok tapasztalatokat, hogy hogy érdemes beosztani a 36 hetet..
2016. máj. 18. 21:31
 3/7 anonim válasza:
Figyelj Spanyolország nagyon szép de ha úgy gondolod hogy az angol nyelvtudásod fel tudod hozni 20 hét alatt akkor a te szinteden 16 hét bőven elég egy spanyol közép vagy felsőfokúra,bár ha nem a nyelvet akarod tanulni akkor igazából mindegy... Nekem a kedvenc országom Spanyolország természetesen Magyarország is az,de Anglia is nagyon fontos és ott is rengeteg látnivaló van,de nyelvtanulás szempontjából az angol a világnyelv így a helyedben akármennyire szeretem Spanyolországot Angliában egy kicsit több időt töltenék. :)
2016. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"akkor a te szinteden 16 hét bőven elég egy spanyol közép vagy felsőfokúra"


Nem egész 4 hónap alatt 0-áról felsőfokra...?

("spanyolul nem beszélek egyáltalán")

Bocs, de ezt nem hiszem el... valami nagy csoda folytán a 0-áról középfok még talán beleférhet anyanyelvi környezetben , de a felsőfok semmiképpen. Már csak azért, mert szókincsben sem tud annyit felvenni, megtanulni.

2016. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha Angliába mész akkor mindenképpen London és Oxford.Ha Spanyolországba akkor Madrid,Barcelona és Sevilla.
2016. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Angliaban a nyelviskolak nagy tobbsege alapfokra, kozepfokra kepzi a semmit se tudokat! Ne fizesd be magad sehova elore, mert a sok szines kepecske a weboldalakon semmit se jelent, valazd ki a legigeretesebbeket, aztan kerjel probaorat, hogy lasd, hogy ki tanit, mit, kinek. aztan dontsel. Szallast olcson talalsz a 6:3 uzenofal nevu oldalon a facebookon, ha londonban akarod kezdeni! Habovebben erdekel london irjal priviben!
2016. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Londont kihagynám.Ilyen rövid kintléteknél a közeg az sokat számít, és lehet, hogy inspirálóbb egy csomó ronda angollal körülvéve lenni. :) Londonban már 20 éve is megszokott volt, hogy a tömött metrókocsiban nincs rajtad kívül fehér ember. Persze, ha az ilyen multikulturális közeg inspirál, akkor meg inkább London.
2016. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!