Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tenyleg lehet Horvátországban...

Tenyleg lehet Horvátországban szállast találni 1O euroert/nap/fo, apartmanban. Mennyi sört lehet átvinni a határon? Mennyibe kerül egy 1napos hajokirándulás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
hát attól függ hol
2010. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisebb helyeken természetesen lehet, ha nem luxus apartmanban szeretnétek lakni. Mi is hasonló áron béreltünk pár éve 200 méterre a tengertől, és tengerre néző teraszokkal, szóval lehetséges, bár gondolom az ár azóta felment. Onnan gondolom hogy lehetséges, mert ismerősöméknek Montenegróban van nyaralójuk és ők is hasonló áron adják ki.

A sörről nem tudok nyilatkozni sajnos, a hajókirándulások viszont baromi drágák sajnos. Amiket én láttam az 200 kunától a csillagos ég volt, de az is igaz hogy nem is nagyon kerestem, mert mi nem kifejezetten akartunk hajókázni. Egyedül a Krk Nemzeti Parkban hajókáztunk, ennek az árára sajnos már nem emlékszem.

Amúgy ha esetleg olyan "csapat" vagytok, nem pici gyerekekkel mentek, akkor én ajánlom nektek a vadvízi evezést is. Nekünk hirtelen ötletként jött 800 kuna volt 4-ünknek minden felszereléssel. Az ár tartalmazta azt is, hogy vissza vittek minket a túra végén a hegy tetejére kocsival. Majdnem egész napos elfoglaltság, de hihetetlenül jó! :) Ahol lassabb folyású volt a víz illetve szélesebb, ott sziklákról ugráltunk, gyönyörű tájakon fürödtünk. Nekem ez volt az egyik legnagyobb élmény.

2010. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!