Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el legolcsóbban...

Hogyan jutok el legolcsóbban Lvivbe?

Figyelt kérdés
A MÁV a retúr jegyet 30.000-ért adja, amit kicsit sokkalok, főleg, hogy a 600 km-es út 15 óráig tart. Amit találtam legolcsóbb opciót az a Budapest-Krakkó-Lviv busszal, ami oda-vissza 9000 ft lenne. Néztem még a Blablacart, de ott nem találok sok megbízható autóst oda.

2016. máj. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda-vissza 9 ezernel olcsobbat meg hol szeretnel? Az azert mar eleg jutanyos ar.
2016. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két szakaszban venni a vonatjegyet, Budapestről Csopig, ott meg besétálni a pénztárhoz és belföldi jeggyel Lvivig menni.
2016. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én mindig úgy megyek, hogy:

1. Budapest-Csop (újabban a kedves MÁV nem írja ki az árat, de amúgy IC-vel érdemes menni, különben beleőrül az ember, olyan hosszúnak tűnik az út)

2. Csop-Záhony (2,10 euró jelenleg)

3. Záhony-Lviv

Ha Ukrajnában a legolcsóbb "platzkart" jegyet választod, akkor az ottani utazás nevetségesen olcsó lesz. Két éve legalábbis én nagyjából 500 Ft-ért utaztam.


Persze nem egy álom ez a megoldás: 16 óra az út, gyakorlatilag leszállsz a Latorcáról, hogy visszaszállj rá (de legalább spórolsz vele), és elég nehéz összehangolni a menetrendeket... 2-5 órákat kell néha várni, de ez van. Ráadásul én úgy szoktam utazni, hogy este 11-re érek Lvivbe, viszont ha nincs ki kijöjjön eléd a vasútállomásra, akkor érdemesebb máshogy időzíteni az utazást.


Viszont a Krakkós oda-vissza 9000 Ft felettébb barátinak hangzik. :) Hol találtál ilyen lehetőséget?

2016. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Budapest-Krakkó retúr buszjegyek 2700 ft-tól vannak a Polskibus-nál. [link]

Krakkó-Lviv blablacar-al 3000 ft körül van egy útra és szinte óránként lehet találni megbízható söfőrt. blablacar.com

Meg lehet találni buszokat is Krakkóból ~4000ft-ért.

2016. jún. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!