Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet eljutni Budapestr...

Hogyan lehet eljutni Budapestről Norvégiába kizárólag szárazföldön?

Figyelt kérdés
Repülő, hajó kizárva. Konkrét uticélt szeretnék! Köszönöm!!!
2010. ápr. 11. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Előveszed a térképet, vagy a Wikipédiát, és kinyitod. Megkeresed az "Európa országai" térképet, és azon Magyarországot, majd Norvégiát. Aztán megnézed, hogy milyen útvonalakon lehet eljutni oda közúton. Jó böngészést!
2010. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erre én is rájöttem!!!

Koppenhágába el tok jutni busszal, de onnan tovább hogy???

2010. ápr. 11. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még Göteborgba is el tudsz jutni busszal. Az Öresund felett Helsingborgnál van egy híd... Göteborgból meg már akár gyalog is elmész Oslóba...
2010. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A studentagency-nek megy oda járata, de ha te ezt végig ülöd, őszintén gratulálok. Egyszer át kell szállni Brno-ban. Az a jó bennük, hogy tekintettel vannak a járataikra, és a "csatlakozó" utasaikra, szóval a kapcsolódásnál kb negyedóra a különbség a beérés és az indulás között, de ha valaki hiányzik még az induló buszukról, akkor várni szoktak kicsit, pláne ha tudják hogy késik az egyik érkező járatuk. Ez így kicsit bonyolultan hangzik, de szerintem hihetetlenül korrektek, én Brno-ig utaztam egyszer velük (meg haza), elrepült az az 5 óra, nagyon jól éreztem magam.

Amúgy miért vagy ennyire repülő ellenes? Sokkal olcsóbb és a 26-8 óra helyett 2,5 óra alatt ott lennél.

Koppenhágából úgy tudom csak komppal lehet átjutni, az meg ugye hajó, szóval kizárva.

2010. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nem, ezt benéztem, van egy híd, de ebben sajna segíteni már nem tudok. Talán megy Malmö-be valami közvetlen járat, utána ha nincs Malmö-Oslo, akkor Malmö Göteborg, és Göteborg-Oslo... ilyesmiket tudok elképzelni vonatban/buszban.
2010. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) utánanézek!
2010. ápr. 11. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy Koppenhágáig az út probléma mentes. Koppenhágát, és a svéd Malmöt 2000 óta összeköti a Øresund híd. Pénzköteles. ( [link] Ha víz felett sem akarsz menni, akkor baromi nagy kerülővel először elmész Oroszországba, aztán át Finnországba, Svédországba, és aztán Norvégiába. Ez esetben napokat kellene autózni, ráadásul a Skandináv-félsziget északi részén, ahol baromi hideg van.


Ha a koppenhágai hídon mész, eljutsz Malmö-be.

A továbbiak pedig a te dolgod, én abban segítettem, hogy hogyan jutsz szárazföldön a Skandináv-félszigetre.

Sok sikert.

2010. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!