Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval hova érdemes menni...

Autóval hova érdemes menni külföldre ami megfizethető és homokos a tengerpartja?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gorogorszag?
2016. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen,de most sok a migráns arra:(
2016. jún. 4. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
A migránsok nem fognak zavarni a napozásban
2016. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Montenegró?
2016. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Migráns van rengeteg Horvátországban meg Olaszországban is. Mindenhol ott vannak... Marad Japán, oda nem engedik be őket! De még jobb, ha itthon maradtok, magyar testvér! Rendes magyar ember úgysem jár külföldre!
2016. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Lengyelország, Norvégia?
2016. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"ami megfizethető és homokos"


Vigyél innen egyet...

2016. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Olaszország. Az van legközelebb, semmivel nem drágább, mint pl Horvátország, és kicsit rendezettebb meg kulturáltabb mint a keleti országok.

Én már 6 vagy 7-szer voltam, de nem tudom megunni. Olaszban a túristák 90%-a olasz és német, tavaly voltam horvátban is (tudom, az nem homokos), és ott jóval több balknáni arc volt, meg egy-két cigány család a tengernél. Ugyanannyiba került a szállás, mint olaszban, de este 8-ra elfogyott a meleg víz :) A bárban volt egy féle horvát csapolt sör, kb 800Ft / korsó.

2016. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy Lengyelországnak hideg a víze. Montenegronak homokos a partja? Úgy tudom olyan,mint Horvát sziklás...
2016. jún. 5. 11:55
 10/11 anonim válasza:

Montenegró:


"Velika Plaža (Nagy-strand)

A Velika Plaža mindössze 5 km-re található Ulcinj központjától.

Ez Montenegró leghosszabb, egybefüggő HOMOKOS STRANDJA.

A Djerane foktól (Porto Milena kikötőjétől, ahol fából készült halászkunyhók sorakoznak, melyeket a helyiek “kalimera”-nak neveznek) az Ada Bojanáig húzódik és végig nagyon finom szemcséjű homok borítja."


"Ada Bojana Beach

Meztelen sziget, a nudisták paradicsoma.

Az Ada Bojana strandja a Velika Plaža folytatása és a Bojana folyó választja el attól.

Ugyanolyan finom HOMOKOS STRAND, mint a Nagy-strand.

A háromszögletű Ada Bojana sziget teljes tenger felőli partján húzódik végig mindösszesen 2880 m hosszan, befogadóképessége kb. 13.000 fő."

2016. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!