Kezdőoldal » Utazás » Európa » München vagy Salzburg?

München vagy Salzburg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövő héten indulunk Olaszországba, gondoltam átutazóba beugranánk Münchenbe vagy Salzburgba, viszont nem tudok dönteni a kettő között.

Googlen már nézegettem, de személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Ha esetleg voltatok már valamelyik városban, légyszi irjatok látnivalókat, tapasztalatokat:)


2016. jún. 25. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Münchenben sokkal több a látnivaló, de pont ezért nem azt választanám. Átutazóba, egy napra Salzburg tökéletes. Münchent akkor nézzétek meg, amikor több időtök van, nem csak egy éjszakára szálltok meg.
2016. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kb. Prágából indultok?!

Csak mert pl. Budapestről "mindössze" 7-800 km-es kerülő!!

Vagyis kétszer annyi az út, mint pl. közvetlenül Bp- Velence.

Persze ti tudjátok.

(Ti tudjátok?)

2016. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Salzburgot javasolnám, annyira hangulatos kisváros, el lehet bóklászni benne. München tényleg nagy 1 naphoz (mondjuk ahhoz szerintem Salzburg is), és nagyvárosként kevésbé hangulatos.
2016. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

"jövő héten indulunk Olaszországba, gondoltam átutazóba beugranánk Münchenbe vagy Salzburgba"


Vagy Moszkvába, vagy Lomdonba.

Pont ugyanúgy útba esnek....

2016. jún. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
-m / n
2016. jún. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem irtam bele a kerdesbe, de utkozben van meg nehany hely amit erintenunk kell a munkam miatt, eloszor mondjuk kerdezni kene , de koszonom az ertelmes valaszokat:)
2016. júl. 4. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Itt te kérdeztél, és nem a válaszolók kérdezgetnek!

Normális kérdést kell feltenni, és nem elvárni, hogy mi találjuk ki, hogy a kérdezők milyen infókat hallgatnak el.

Ha meg nem tudjuk mégse kitalálni, akkor nem hála van, hanem háborgás.

2016. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt kérdezte hogy a kettő közül melyiket ajánljuk. Az, hogy te elkezdesz találgatni, hogy miért ezt kérdezte, és kétségbe vonod a józan eszét, az a te bajod.
2016. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj, de egyaltalan nem kertem tanacsot, hogy merre kene menni. Szantszandekkal nem irtam bele eredetileg, mivel abszolut nem erre vonatkozott a kerdes.
2016. júl. 9. 09:00
 10/11 anonim ***** válasza:
egyik se esik útba tehát nem mennék egyikbe se. Graz esik útba, ha már Ausztria, Németország meg egyáltalán nem
2016. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!