Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az utazásszervezők eldugottabb...

Az utazásszervezők eldugottabb helyekre is utazásszervezést? Mi mindent intéznek el?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utazásszervezők kimondottan turisztikai helyekre ajánlanak csak lehetőségeket. Ha valami másra vágysz ami nem hemzseg a turistáktól akkor egyénileg kell intézkednek. Mi is így csináljuk már évek óta.
2016. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hiányzik az állítmány a kérdásből
2016. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

*vállalnak

Kössz a válaszokat :)

2016. jún. 26. 06:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak oda szerveznek, ahová kereslet van!
2016. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha annyi eszed sincsen, hogy saját magad megszervezd az utadat arra a bizonyos eldugott helyre, akkor keress meg egy ilyen sarlatánt.

Meg fogja kérni az árát.

2016. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 09:30-nak


Nem kell ám bunkónak lenned!

Sokan nem mernek belevágni az egyéni szervezgetésbe mert nem tudnak angolul vagy németül..

Nyilván most annyi eszed van neked is, hogy erre meg azt írnád, hogy

"ma már alap az angol tudás".. de a piciny agyaddal fel sem fogod, hogy nagyon sokan nem angolul tanultak az iskolában, sok ember képtelen nyelveket tanulni, vagy ha tanult is az se megy olyan jól, hogy bátran nekivágjon az egyéni szervezésnek.

Csak megjegyzem: Én sem tudok angolul mert én az iskolában oroszul tanultam, így oroszul tudok beszélni, angolul nem. Mi is csak azért megyünk egyénileg mert a férjem jó angolos.

De vannak akik nem ilyen szerencsések.

Szóval nem ész kérdése, hogy ki mer egyénileg szervezgetni és ki nem..

2016. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!