Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen fontos dolgokat kell...

Milyen fontos dolgokat kell tudni?

Figyelt kérdés
Krk szigetre megyünk autóval főszezonban,de hétfőn. Azt tudom, h kell autópálya díj és a hídra díj,de nem tudom mennyi. Mikorra érdemes a határhoz érni, ott tudnak majd magyarul, fontosabb mondatok esetleg angolul. Akik esetleg ott voltak tapasztalat,látnivalók. Amúgy a Pansion Burinba megyünk.

2016. júl. 4. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A hétfői indulás nagyon jó,szombaton őrületes a dugó!!Nem tudom honnan indulsz de a Horvát autópályára nem kell rászámolnod,simán tudsz haladni,a fizetőkapuknál sem lesz jelentős várakozás.A pálya díj kb 110 kuna,a híd 35kn.A 110 kétszer(visszafele) a hídra csak befele kell fizetni.A határon nem kell tudnod mert amit akarnak kérdezni(nem szoktak) az tudják magyarul.Amit sosem hagyunk ki ! [link] ,ide gyalog kell egy kis ösvényen lesétálni,meredek!!DE a az élmény egyedi!! Amit még mindenképpen ajánlanék Vbrnik,ez egy nagy sziklára épült városka csodálatos kilátással és mélykék 55 méter mély partszakasszal.A Baskai strand hatalmas és nekem nagyon zsúfolt de ez egyéni mindenkinél.Remélem segítettem kicsit,ha valami kérdésed van,ha todok válaszolok! Ja,és imádjuk Krk-et!! :)
2016. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!