Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvégiába lesz szükségem...

Norvégiába lesz szükségem kabátra augusztusban?

Figyelt kérdés
idén augusztusban megyek norvégiába egy hónapra. milyen időjárásra számíthatok és mennyi meleg ruhát vigyek? kabát kell és ha igen milyen?

2016. júl. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell kabát. A vastagsága attól függ melyik részére mész. Augusztus már nem nyár.
2016. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alesundba leszek, akkor milyen kell?
2016. júl. 7. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oda én is nagyon szivesen elmennék. Én Svédországban élek. Időjós nem vagyok. Vigyél egy lájtosabbat meg pulóvert és ha kell felveszed mindkettőt. Erre felé sokat esik és szél is mindig van, de pl a 20-os napos idő az már tényleg meleg. Ritkán megy fel 25-ig, de ha nap van, akkor nem is kell több. Szóval attól függ mennyire napos az idő.

Itt egy egész jó oldal, amin követheted az időjárást. Még webkamera is van :)

[link]

2016. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én augusztus végén voltam, hűsi volt, bőven kellett kabát és eső is esett rendesen. Kb. mint Magyarországon november. Persze az időjárás kiszámíthatatlan, lehet jó idő is, de mindenképp vigyél őszi ruhákat.
2016. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jártam még Norvégiában. Igy a Norvég időjárást sem ismerem. De pár Norvég filmet, illetve pár Norvég TV sorozatot láttam én is. És bármely Norvég filmet vagy sorozatot láttam, egy valami azért fel tünt. Még nyáron is a Norvég filmeken szereplő személyek hosszú űjú puloverban vannak. Tehát az olyan Norvég felvételekjen ahol egyértemüen látszik hogy nyár van és a háttérben, zöldek a fák, és a fű is frissen zöld. Még olyankor is, hosszú úju pulóverban vannak a filmen / sorozatban a színészek. És nem egyszer láttam olyat is, hogy az egyik pillantabnan esős borus a háttér, a másik pillanatban meg szép napsütéses idő van. Ez azért van mert nagyon változékony az idő még nyáron is.
2021. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!