Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan működik a Horvátországi...

Hogyan működik a Horvátországi autópálya?

Figyelt kérdés
Szombaton mennek 1 hétre Lopra-ra (Rab sziget), lehetőleg autópályán szeretnék menni de nem tudom mennyibe fog kerülni. Azt tudom, hogy kapus rendszer van. A kapus rendszerbe lehet pappírpénzzel is fizetni? (csak 100as kunáim vannak) Mit kell még tudni? Aki járt már a szigeten annak mennyi volt a komp díja? 4-en mennénk + 1 személyautó
2016. júl. 7. 17:39
 1/5 anonim válasza:
14 éves lány vagyok, tudom hogy nem adsz a véleményemre de elmondom azért hogy én múlthéten voltam és édesapám fizetett papírpénzel
2016. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet euro/kuna fizetni, kiírják mennyi az annyi.Tudnak vissza adni, vannak a kapuk igen ott kell kis bilétát elvenni, a kijáratnál pedig odaadni a kezelőnek és kiírja mennyit kell fizetni.

Komp árak 2016 Rab szigetre:

gyerek: 7 kuna

felnőtt: 15 kuna

autó: 85 kuna

motor: 26 kuna

2016. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Természetesen ment a zöld kéz :) Összesen mennyi volt az autópályadíj azt nem tudod? vagy meg tudod kérdezni a szüleidet?
2016. júl. 7. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is szoktunk Loparra menni! :)

Annyit hadd írjak, hogy ahol lehetőséged van rá a kapuk kijáratánál, válaszd a bankkártyás fizetést! Dugó szokott lenni, néha órákat nyerhetsz vele, mert mindenki kp-vel akar. (Komolyan, ezt jól jegyezd meg.)

Letenye - Zágráb pályadíj 42 Kuna

Zágráb - Senj pályadíj 57 Kuna

(Ezt most egy honlapról néztem ilyen pontosan, de nagyságrendileg stimmel.)

2016. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Letenyétől Senj-ig mentem végig pályán kp-val fizettem és max 5 percet kellett várnom 1 kapunál. A másiknál nem is kellett várni. Kompra 15 percet vártam és már Rab szigeten is voltunk. :D (mindezt szombaton)
2016. júl. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!