Kezdőoldal » Utazás » Európa » Novemberben érdemes lenne még...

Novemberben érdemes lenne még elutazni valamelyik európai tengerpartra? Vagy már nem igazán?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Érdemes.
2016. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hová? Van valakinek tapasztalata ebben?
2016. júl. 11. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha fürdeni is akarsz, akkor nem igazán, esetleg a Kanári-szigetekre.
2016. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom strandolás céljából, tehát nem érdemes.

Javaslom, hogy ezen az oldalon keresgélj különböző városokat [link]

Arra kell kattintani, hogy annual averages, és az részletes statisztikát mutat az éves időjárásról.


Csak egy példa, Valencia. Elég délre van, de novemberben a átlagos maximum hőmérséklet 18 fok, a tengervíz átlagosan 19 fok. Este és éjszaka valószínű kabát kell. Novemberben már nagyon délre kell menni a strandidőhöz, még észak Afrika is kevés. Tesóm volt novemberben Tunéziában, csak 20 fok körüli idő volt, és ő volt az egyetlen aki fürdött a tengerben.

2016. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Gondoltam, hogy nem lenne a legalkalmasabb, néztem pár helyet, de nem győztek meg. Akkor lenne páromnak is és nekem is időnk elutazni, de inkább választunk akkor valami szép várost, és azt nézzük meg. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2016. júl. 11. 21:49
 6/8 anonim válasza:
Novemberben - nem Európa mert az már hideg - Sharm El Sheikhbe érdemes mert közel van és a Vörös-tengernél kevés jobb van, de most az arabokhoz nem szívesen mennék.
2016. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Én fürödtem október vége felé Barcelonánál a tengerben, még kellemes volt a víz, (az az iszonyatos vízmennyiség elég lassan hűl le).

Novemberben az idő még kellemes, de a víz már nem biztos, de még ha fürödni nem is fogsz tudni, rengeteg dolog van amiért érdemes akkor is odautazni.

Valamint, a november kétségtelen előnye, hogy akkor már nincs az a sok turista, akiktől egész nyáron szinte mozdulni sem lehet a városban.

2016. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom Izrael mennyire fér bele Neked az európai tengerpart fogalmába, de ott novemberben elején még teljesen jó tud lenni a tenger (és nem is a Holt tengerre és Eilatra gondolok).

A wizzair olcsón odavisz, a szállás viszont drága.

2016. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!