Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban, hogyan kell...

Horvátországban, hogyan kell fizetni (pl. autópályán)?

Figyelt kérdés

Kérdéseim a következők:

Horvátországban Letenyétől Split-ig szeretnék utazni, ez összesen 216 kunába kerül.

Azt szeretném tudni, hogy már Letenyénél ki tudom ezt fizetni egy összegben? avagy minden kapunál részletekbe kell fizetni?

Néztem, hogy Letenyétől Zágrábig 42 kuna összesen, majd Zágrábtól Split-ig 174 kuna.

Valamaint, hogyan érdemes fizetni? (bankkártya, euró, kuna)?

Kérlek segítsetek, mert még nem voltam kint.



2016. júl. 16. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felmesz letenye utan a palyara, huzol egy cetlit, es szepen elrakod. Majd Zagrabnal megallsz a kapunal es kifizeted a letenye-zagrab dijat. Aztan tovabbmesz, a zagrabi elkerulo ingyenes, szoval kell menni jopar kilomeretert csak ugy. Aztan huzol megint egy kis cetlit, es azzal elmesz splitig. Majd ujra megallsz a kapunal mikor jossz le a palyarol es kifozeted a zagrab-split szakaszt. Fizethetsz keszpenzzel es bankkartyaval, en a bankkartyat ajanlom, mert sokkal gyorsabb, nem vernek at akarva-akaratlanul, illetve van, ahol a kartyasoknak kulon sav van es igy meguszhatod a tobb kilometres sort.
2016. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!