Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes...

Mennyi költőpénzt érdemes vinni Párizsba 3 napra?

Figyelt kérdés
Ezenkívül ha valakinek van valamilyen tanácsa, tapasztalata, hasznos tippje azoknak is nagyon örülnék.

2016. júl. 28. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben akkor tudunk segiteni, ha tudjuk, hogy:

-szallasod ki van-e mar fizetve vagy sem

-tomegkozlekedesre nyilvan vennel jegyet, de hol van a szallasod (a zonaar miatt).

-szallashoz jar-e reggeli

-szallodaban laksz-e vagy olyan helyen ahol van konyha es momdjuk egy tesztat v szenvicset ossze tudsz-e dobni

-melyik idoszakban mesz, mennyi muzeumot szeretnel megnezni

-milyen jellegu kajakat vagy hajlando megenni


Kajara ha nincs reggeli a szobaarban, es mondjuk reggel croissant/kave, ebed es vacsora pedig etterem, akkor kb 5o euro/nap az etkezes.


Ebbol persze ne nagy ettermet nezz ki, hanem egy bisztrot vagy also-kozepkategorias ettermet.

Delben gyorsetteremben/szenvicsezoben/kebabosnal 6-10 euro kozott meg tudsz ebedelni.

Ha birod az azsiai kajat, akkor a vietnami pho leves, kinai kaja vagy esetleg szusi 8-15 eurobol megvan.

Etterem/bisztro 20 eurotol kb felfele.


Tomegkozlekedesi jegyarak itt: www.ratp.fr


Ezen felul belepokre, kisebb dolgokra szinten szannek legalabb egy 50-70 eurot. Ha valami nagyobb ajandekot vennek, akkor ennel nyilvan tobbet. 100 -150 euro szerintem realis ide is.


Kb ha igy szamolom, akkor olyan 350- 400 euro a realis, igy biztos nem fog nagy meglepetes erni.

2016. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
+golyóálló mellény
2016. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, egyelőre a szállás és a repjegy van meg:)
2016. júl. 28. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Plusz mivel 26 év alatti EU-s állampolgár vagyok így a belépők kétharmada ingyenes számomra ahogy utánanéztem.
2016. júl. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!