Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kasprowy Wierch ( Gáspár...

Kasprowy Wierch ( Gáspár csúcs ) - Lengyelország. Vásárolt már valaki lanovkára jegyet a vévévé. PKL. Pl -n? A jegyváráslás menüben 6 féle jegy közül lehet választani, mi a különbség ezek között?

Figyelt kérdés

#Lengyelország #Kasprowy Wierch #Gáspár csúcs
2016. aug. 10. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vásároltam már, gondolom most is az van, hogy 3 kategória a menetirány (fel, le, menettérti) és ezekből van teljesárú vagy kedvezményes.
2016. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a problémám vele, hogy nem tudom angol nyelvűre állítani az oldalt, a megjelenített információk lengyelül vannak, a szótár pedig nem egyértelműen fordít.


2 személyre szeretnék venni jegyet, reggeli indulással fel és délutáni visszajövetellel.

2016. aug. 10. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A bal felső sarokban lehet angolra állítani. Ez a 2 opció van: PL EN (nyilván az EN-re kell kattintanod)
2016. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire előre ne vedd meg, mert ha éppen egy esős, hideg napot fogsz ki, akkor semmit sem ér az egész felmenetel, ködben fogtok botorkálni fenn párfokos hidegben.

Inkább már Zakopaneban vegyétek meg 1 nappal korábban, tudván hogy szép idő lesz másnap, a Krupowkin van jegyiroda meg jegyautomata is.


És még egy dolog a menettérti jeggyel kapcsolatban: nem lehet megválasztani a lefelé menet időpontját, automatikusan 2 órával későbbre adják mint a felfelé út időpontját. Ha a jegyre írt időpontban nem szállsz fel, akkor fenn sorban kell állnod, mivel természetesen délután próbálnak a legtöbben lejutni. Akkor szerintem már jobb opció a csak felfelé jegy, lefelé meg gyalog, de az bizony már túracipős történet.

2016. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!