Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vinni kell-e Svájcba svájci...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Vinni kell-e Svájcba svájci frankot vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Ha az eurót a legtöbb helyen elfogadják, akkor nem váltanék.


Köszönöm a választ.


2010. ápr. 22. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben vinnék egy kevéske frankot is, mert sosem lehet tudni, milyen szituációba kerülsz. Vigyél eurót, de tegyél hozzá kb. harmadannyi frankot is :)
2010. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadják az eurót, de a visszajárót frankban fogod megkapni.
2010. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Réti bubuzér ***** válasza:
53%
Van ott elég, nem kell még vinni is!!!
2010. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen van ott elég, de arra is gondolj, hogy a forint nem egy olyan pénznem, amit Svájcban minden sarki váltóban megtalálsz majd :S Aztán itt Magyarországon szerintem még mindig olcsóbban jössz ki a váltással. Nagyon fontos, hogy NE bankban váltsál! Se Svájcban, se itthon, mert ott mindig ezerszer drágább, a svájci pénzváltó helyeken meg nem mindenhol van forint.
2010. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolnám az utolsó hozzászólót. Én két hónapja váltottam angol fontra forintot és azokban a napokban az egyik banktól tudtam a legkedvezőbben megvenni.

Sok pénzről volt szó, így alaposan utána jártunk, szal tudom miről beszélek. Úgyhogy bizony érdemes a bankok tábláit is figyelni, mert soha nem lehet tudni.

2010. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!