Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nemzetközi MÁV jegy átvétele?

Nemzetközi MÁV jegy átvétele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem csináltam még ilyet, a lényeg hogy vettünk egy nemzetközi MÁV jegyet interneten, és a keleti pályaudvaron kéne átvennem. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet ezt megtenni a pályaudvaron belül? Mert valahol azt olvastam hogy automatában, valahol meg azt hogy pénztárnál.

2016. szept. 24. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Automatából, de nem a kis kékből, hanem a nagyobb méretűből, ahol jegyet is lehet venni.
2016. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Még annyi kérdésem lenne, hogy milyen adatokat kell megadnom, hogy megkapjam a jegyet?
2016. szept. 24. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A számsort, amit vásárláskor kaptál.
2016. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2016. szept. 24. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nem kaptál ilyen emailt?


"Tisztelt Utasunk!

Köszönjük, hogy vonatjegyét a MÁV-START Zrt. online jegyértékesítési felületén vásárolta.A megvásárolt jegyeket az alábbi kód megadásával veheti át a meghirdetett magyarországi jegyátvételi pontok bármelyikén" ?


Benne van, hogy

-A megadott kód megadásával veheted át

-Hogy egész pontosan hol vannak a jegyátvételi pontok: ha rákattintasz a linkre, majd kiválasztod a Keleti páylaudvart, konkrétan ott van az összes automata lefotózva, ahol át tudod venni a jegyed.

2016. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én vettem a jegyet, csak egy ismerősömnek veszem át.
2016. szept. 24. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben itt a link:

[link]

Ha alul kiválasztod, hogy a Keletin veszed át a jegyeket, akkor megkapod az összes autómata képét, ahol átveheted. A képekről elég jól le lehet venni azt is, hogy az adott automata az állomáson belül hol van.

2016. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!