Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha egy hétre megyünk külföldre...

Ha egy hétre megyünk külföldre (Barcelona), de nekünk kell gondoskodnunk a kajáról, mit vigyünk, ami könnyű, nem macerás és laktat? Nem lesz konyha és inkább múzeumra költenénk

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:29
1 2
 1/14 omadjoe ***** válasza:
ha már ott vagytok menjetek be a BariCentroba. ott van egy kinai étterem, és 7 euro/fö a fogyasztás, ami korlátlan. AP-7 nél van a 17 lejáronál.
2010. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sok zacskós leves, spagetti+zacskós mártás porok. Gondolom repülővel mentek, ezeket könnyebb cipelni. De a tészta gondolom ott sem drága, vigyetek hozzá mákot+cukrot. Én még vittem dobozos szója fasírt porokat, dobozos rizseket. Ha viszel kolbászt+1 hagymát, ott veszel hozzá krumplit, lehet paprikás krumplit is főzni.
2010. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi is pont így megyünk nyaralni. Fiatalok vagyunk az utazást olcsón megtudjuk oldani, ha nem olyan helyre megyünk ahol konyha is van. Sajna nálunk is annyi keret van csak, hogy vagy jól érezzük magunkat, vagy étteremben eszünk minden nap, ezért inkább előbbi mellett döntöttünk, kibírjuk a kajával féllábon is. Mi itthonról nem viszünk semmit (max egy két konzerv). Szendvics, májkrém, kenyér, valami zöldség, esetleg virsli amit nem kell nagyon főzni, és bízunk abban, hogy lesz a nagyobb szupermarketekben majd némi főtt kaja, ahogy pl nálunk tescoban grillcsirke. Ne aggódjatok az éhség nagy úr, fel fogjátok találni magatokat :)
2010. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


ez az???? amúgy köszi szépen nézegetem:)

2010. ápr. 26. 16:18
 5/14 A kérdező kommentje:

:) utánanéztem hol van carrefour, ami kb a Corának felel meg, még a korábbi spanyolországi életemből ismerem:)


de necces....tény...meglát az ember ezt azt...egy könyvet, ajándék a családnak....hááát

2010. ápr. 26. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem ilyen veszély nem fenyeget, ha nincs pénz ilyenekre, akkor nincs! :) Céltudatosan megyek be a hiper/szupermarketbe, (pláne ha már 3 napja csak szendvicset ettem) :D

Hát valamit valamiért, én inkább nyaralok egy jót, szórakozok és erre nem sajnálom a pénzt, mint hogy jókat kajáljak, aztán remélem egyszer eljön az az idő is, hogy amellett hogy jól érzem magam beülhetek egy jó drága étterembe is!

2010. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
férjemmel megegyeztünk, hogy mivel találtam egy olcsó kajáldát (10 euro egy menü) azt fogunk enni...azért veszek zacsiskaját is
2010. ápr. 26. 20:26
 8/14 omadjoe ***** válasza:

igen, a link helyes! az a Baricentro! mondom a kinai étterem a 2? emeleten van, és hétköznap 6.8€, hétvégén 8,9€ /fö korlátlan fogyasztással, finom ott a kaja, mi oda jártunk ki enni. ott a legolcsobb. velünk rosszul jártak, mert mi sokat ettünk. amugy itthon nem érdemes semmit se, venni, vinni. max májkrém konzervet, mert ott sokkal olcsobbak a kaják. kenyér viszont drága. negyedkilos bagett 0,45€/db-tol. 2 liter viz 0.16€, 1 liter extraszuz olivaolaj 2,80€. Lidl-s 500g csokis keksz 0.89€, itt 299ft... krumpli ott egy kicsit drágább, de nem vészes. 100% gyümölcslé 1€/literje

Fanta narancs 0,33L= 0.39€/db. ja hamár ott vagytok Barcelonában, akkor menjetek le a kikötöbe! nagyon szép. én mindig a kikötön keresztül mentem, tiltás ellenére is. mert 40 tonnával nem illik bemenni.

2010. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:) a francia vonatállomásnál fogunk lakni, az állatkert mellett:)


amúgy ez a bevásárlóközpont barcelona belvárosában van, mert olyan mintha messzebb lenne, metróval el lehet érni?


én castilla y leónt ismerem, ott éltem...gondolom kicsit más lesz a nyüzsi:)

2010. ápr. 27. 05:58
 10/14 omadjoe ***** válasza:

pfhüüü! jo kérdés, nem tudom, h. metroval oda lehet-e jutni, mert én csak nyerges vontatoval, vagy személyautoval közlekedtem barcelonában. :)

Leon, és Castillat nem ismerem, mert ott nem jártam. csak baszkföld, és dél-spanyol részen keveregtem.

2010. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!