Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába hány gramm cigarettad...

Angliába hány gramm cigarettadohányt, illetve mennyi cigihüvelyt lehet kivinni?

Figyelt kérdés
Illetve ha itthon megtöltögetem, az 1 doboz töltött cigit 1 doboz normál ciginek számolják?

2016. okt. 24. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Az az igazi, torolmetszett, fillerb*szo proli. Ha angliaba utazni van penzed, legyen annyi is hogy kint vegyel cigit, ha mar keptelen vagy kibirni egy egyhetes ottletet bagozas nelkul.


Egyebkent 200 szalat lehet bevinni, ha magad toltogeted, akkor is.

2016. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első és kedves kérdező! Magyarország 12 éve tagja az Európai Uniónak de még nem sikerült a négy alapvető szabadságjogot a fejetekbe vésni. Ez az áruk, személyek, szolgáltatások és a tőke szabad áramlása.


Annyit viszel, amennyit elbírsz. Ha 800 cigarettánál v 1kg dohánynál több van nálad akkor előfordulhat hogy rákérdeznek hogy eladásra hozod-e de csak ennyi. [link]

2016. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hm, köszönöm ! Én akitől ma kérdeztem más helyen, mind azt mondta, hogy 3 karton. Illetve itteni kérdésekre is találtam ilyen választ. akkor rosszul tudják?


pl. :


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__5544165-mennyi..

2016. okt. 24. 21:35
 4/7 anonim válasza:
Fejenként 1 kg dohányt lehet vinni,hüvely az korlátlan ,sztem,mivel nem adójegyes.Cigarettát viszont Németországba már csak 1 kartonnal "szabad" ,max.másféllel vinni,szal lehet ,hogy Angliáig nem jut el a több karton cigi...
2016. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bent szoktam venni a duty freeben több kartonnal (viszem a rokonoknak) azt már nem nézik. De valóban 800 szál.
2016. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már többeknek nem sikerült az első választ értelmezni. Olvassátok el újra.
2016. okt. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Izé, másodikat, na.
2016. okt. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!