Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valaki aki Daniaban tanul...

Kovacs Hanna 2 kérdése:

Van valaki aki Daniaban tanul egyetemen? En Aarhus-t neztem, de nem vagyok biztos a dontesemben. Mennyire nehez munkat talalni? Milyen a kornyezet? Mennyire draga minden?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 08:42
 1/2 Radanyi Lili válasza:
Igen,én Dániában tanulok Augusztus óta..Aarhus nagyon jó város,tele van jó egyetemekkel és lehetőséggel.Én Horsenben vagyok,ami egy kisebb város,de miután megjött a sárga kártyám(itt csak azzal tudsz munkát vállalni) rögtön elkezdtem munkát keresni.Nagy előny,ha beszélsz az angolon kívül más nyelvet.Én például így találtam a mostani munkahelyem. [link] környezet csodálatos,tiszta a levegő,az emberek kedvesek.Itt Horsensben az élelmiszer nagyjábol ugyanannyiba kerül,mint otthon,viszont a lakások bérlése elég drága.Remélem tudtam segïteni.
2016. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Radanyi Lili válasza:

Még két dolog,ami eszembe jutott.Nem tudom milyen szakon szeretnél tanulni,de ha bármiféle kérdésed lenne a szakokkal kapcsolatban,tudok segíteni.Én Marketing Managementet tanulok a VIA University College-en,ez az egyetem van Aarhusban is. A màsik,hogy szerintem érdemes lenne elmenned Januárban az Educatio kiállításra,ott nagyon sok hasznos információt begyüjthetsz.

Sajnos a linket elrontottam,de itt van javítva.

[link]

2016. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!